
reaguje na:
Disketa1
Wow! Já myslel že tobě a tomu youtuberovi vadí něco kolem toho vztahu Rowlingové k transgender, nebo jenom ti skřítci protože si je zaměňujete za lidi, ale tohle? Ty vole, Harry Potter je kniha pro děti od deseti let, jak ji může někdo dospělý tak zoufale nepochopit? 

|
reagovat
|


