.
reaguje na:
Gonzi
Můžu potvrdit, že MX-5 NC hardtop s trošku měkčeji nastaveným podvozkem nemá tady extra problém a člověk si v 90 připadá, že jede už rychlej. Náhradní díly všude a dostupný. Už se zase těším, až ji odzimuju
.
.|
reagují:
esmo
|
reagovat
|



