Jo, přesně. Kolega platil 1300 za výjezd a neúspěšnou opravu, u pračky s cenou tak 5000.
Ještě navíc domluvit si v Praze termín a být doma nic moc pro docela zaměstnaného člověka...
A taky mne to trochu baví řešit. :))
Steki: Jojo, já už mám v plánu si koupit pračku i sušičku, nad sebe.
reaguje na:
DarkSith
|
reagovat
|
a keď budeš mať šťastie tak ti tú tvoju starú aj odvezú.




