Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 20201 - 20220 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
Explain yourself :D
752384
Explain yourself *:D*
752383
1 -1
reagují: verbst
reagovat
kamasi washington mi pomoh se slofickem :+
752383
kamasi washington mi pomoh se slofickem *:+*
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Jak se ta legenda jmenuje v originale?
752380
Jak se ta legenda jmenuje v originale?
752366
1 -1
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
Tiger Kinga jsem si pustil a po pár minutách jsem nevěřil vlastním očím a musel to dokoukat celé, ta show toho o současné americe říká tolik, ostatně není divu, že podobně hypertrofovaný Trump (jenž v tomto světle skvěle zastupuje svojí zemi :D ) už nadnesl případné omilostnění Joe Exotica, takže jen houšť, teď se chystám na Legendu o kokainovém ostrově a snad mě to sejme podobným způsobem :+
752366
Tiger Kinga jsem si pustil a po pár minutách jsem nevěřil vlastním očím a musel to dokoukat celé, ta show toho o současné americe říká tolik, ostatně není divu, že podobně hypertrofovaný Trump (jenž v tomto světle skvěle zastupuje svojí zemi *:D* ) už nadnesl případné omilostnění Joe Exotica, takže jen houšť, teď se chystám na Legendu o kokainovém ostrově a snad mě to sejme podobným způsobem *:+*
1 -1
reagují: Vincent
reagovat
Čtvrtletní zpráva Netflixu, vychází z toho docela cool věci, jakože Tiger King je úspěšný jako Stranger Things, takže nás teď zaplaví VOD reality show a doku show. 
A měsíční jenom nárůst předplatitelů Netflixu je 16 milionů WV, což je zacvakaný filmový rozpočet jen z růstu, WOW.

Nechtěl by Cival nebo Ted tímhle nahradit tržební týdeník? Těch věcí se děje dost.
752361
[url=https://s22.q4cdn.com/959853165/files/doc_financials/2020/q1/FINAL-Q1-20-Shareholder-Letter.pdf ]Čtvrtletní zpráva Netflixu[/url], vychází z toho docela cool věci, jakože Tiger King je úspěšný jako Stranger Things, takže nás teď zaplaví VOD reality show a doku show.  A měsíční jenom nárůst předplatitelů Netflixu je 16 milionů WV, což je zacvakaný filmový rozpočet jen z růstu, WOW. Nechtěl by Cival nebo Ted tímhle nahradit tržební týdeník? Těch věcí se děje dost.
5 -2
reagovat
Keby ste si chceli skratit cakanie na noveho Batmana, 1:20 samotny Bruce Lee.:+
752332
Keby ste si chceli skratit cakanie na noveho Batmana, [url=https://youtu.be/KLuT38m-anc]1:20 samotny Bruce Lee[/url].*:+*
2 -2
reagovat
reaguje na: Maverick
OMG, ta znělka je top. Nemůžu to dostat z hlavy.
A dostal jsem chuť na junk food. Prdele :D
752326
OMG, ta znělka je top. Nemůžu to dostat z hlavy. A dostal jsem chuť na junk food. Prdele *:D*
752311
2 -2
reagovat
Mr. Hlad má vlastný youtube kanál ;) ??

link

P.S. Nemyslím to v zlom, len sa to dnes náhodu dalo dokopy.
752311
Mr. Hlad má vlastný youtube kanál *;)* ?? https://www.youtube.com/channel/UCFgcK8hAkwvuCBBJtSRaJCg P.S. Nemyslím to v zlom, len sa to dnes náhodu dalo dokopy.
3 -3
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Cinefil
Sleduju ho na Spotify prakticky od začátku, co tam jsem, a ano. :+
752307
Sleduju ho na Spotify prakticky od začátku, co tam jsem, a ano. *:+*
752304
3 -2
reagovat

Nazev filmu?

Nevedeli byste nekdo nazev starsiho filmu (tipuji 80 leta, usa nebo uk, asi spis konedie, o lasce a vecech okolo teens).

Pamatuji si jen jednu scenu: Kdy divka prijde za svym klukem domu a chce se milovat.  Nevi vsak ze od nej pred chvili odesla jina. On hleda kondom, nema. Pouzije ten co pred chvili pouzil. Ona to zjisti a utika pryc.

V titulkach bylo neco jako: dle Barbara nebo Rachel diary.

Diky 
752305
Nevedeli byste nekdo nazev starsiho filmu (tipuji 80 leta, usa nebo uk, asi spis konedie, o lasce a vecech okolo teens). Pamatuji si jen jednu scenu: Kdy divka prijde za svym klukem domu a chce se milovat.  Nevi vsak ze od nej pred chvili odesla jina. On hleda kondom, nema. Pouzije ten co pred chvili pouzil. Ona to zjisti a utika pryc. V titulkach bylo neco jako: dle Barbara nebo Rachel diary. Diky 
Nazev filmu?
1 -2
reagovat

MusicZone

Nepoužité skladby ke Strážcům Galaxie 1, 2. James Gunn má vkus. :+ Spotify.
752304
Nepoužité skladby ke Strážcům Galaxie 1, 2. James Gunn má vkus. *:+* [url=https://open.spotify.com/playlist/7hiHya2MpadR8p0vzm4HVv]Spotify[/url].
MusicZone
2 -2
reagují: Memphis
reagovat
Doporučuju pro pobavení tuhle FB skupinu s názvem Izoizolyacia

Původně to je tuším z Ruska lidi tam v provizorních podmínkách imitují slavné obrazy, aktuálně tam běží na víkend kampaň na filmové plakáty. 

A musím říct, že je to neuvěřitelně kreativní a zábavné. Asi nejlepší věc z karantény, co jsem na sockách našel. :+
752160
Doporučuju pro pobavení tuhle FB skupinu s názvem [url=https://www.facebook.com/groups/izoizolyacia/?ref=group_header]Izoizolyacia[/url].  Původně to je tuším z Ruska lidi tam v provizorních podmínkách imitují slavné obrazy, aktuálně tam běží na víkend kampaň na filmové plakáty.  A musím říct, že je to neuvěřitelně kreativní a zábavné. Asi nejlepší věc z karantény, co jsem na sockách našel. *:+*
0 -2
reagovat

Jáklův Jan Žižka

má zatím stanovenou premiéru na 25.2.2021. Jákl a jeho tým stříhají Žižku online.
752144
má zatím stanovenou premiéru na 25.2.2021. Jákl a jeho tým stříhají Žižku online.
Jáklův Jan Žižka
1 -2
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Seriál se knih drží hodně, každopádně v knihách jsou věci často více prokreslené. U aktuální sezóny jsem se celou dobu bál, že to Amazon koupil ve chvíli, kdy je děj nejnudnější (byť v knihách je zas ten popis o dost zajímavější), každopádně to bylo "ticho před bouří", protože co se děje pak je neuvěřitelné scifi žrádlo, na které pořád vzpomínám a nemůžu se dočkat, až uvidím v TV. 9. knihu nemůžu dospat už půl roku. :+
Pokud tě bavila Expanze 2. a 3. řada, tak bych se divil, kdybys celou knižní ságu hodnotil negativně.
752112
Seriál se knih drží hodně, každopádně v knihách jsou věci často více prokreslené. U aktuální sezóny jsem se celou dobu bál, že to Amazon koupil ve chvíli, kdy je děj nejnudnější (byť v knihách je zas ten popis o dost zajímavější), každopádně to bylo "ticho před bouří", protože co se děje pak je neuvěřitelné scifi žrádlo, na které pořád vzpomínám a nemůžu se dočkat, až uvidím v TV. 9. knihu nemůžu dospat už půl roku. *:+* Pokud tě bavila Expanze 2. a 3. řada, tak bych se divil, kdybys celou knižní ságu hodnotil negativně.
752072
4 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Seriál sa dosť drží kníh, nejaké veci z nich vynecháva. Pridáva ale zase veci z menších poviedok. Štvrtá séria/kniha su podľa mna trochu slabšie, ale ďalej to už je naozaj pecka. 
752083
Seriál sa dosť drží kníh, nejaké veci z nich vynecháva. Pridáva ale zase veci z menších poviedok. Štvrtá séria/kniha su podľa mna trochu slabšie, ale ďalej to už je naozaj pecka. 
752072
1 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Beru tedy s rezervou. Ať už je to jakkoliv, Návat idiota je pořád skvělý film a vždy jsem byl zvědavý, co dalšího vytvoří. Myslím, že to, že už netočí nebo nemůže točit, je velká škoda pro celý český film. :)
752082
Beru tedy s rezervou. Ať už je to jakkoliv, Návat idiota je pořád skvělý film a vždy jsem byl zvědavý, co dalšího vytvoří. Myslím, že to, že už netočí nebo nemůže točit, je velká škoda pro celý český film. *:)*
752081
1 0
reagovat
reaguje na: JAGODA
Asi ano. Já nechci kecat, ale kdysi jsem myslím slyšel, že Gedeon trpí narkolepsií, což mu zbrzdilo kariéru. Ale nemůžu to nikde dohledat, takže brát s rezervou, třeba jenom vidím myšky. :D
752081
Asi ano. Já nechci kecat, ale kdysi jsem myslím slyšel, že Gedeon trpí narkolepsií, což mu zbrzdilo kariéru. Ale nemůžu to nikde dohledat, takže brát s rezervou, třeba jenom vidím myšky. *:D*
752080
1 0
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: the dark knight
Dobré vědět, díky za info. S tvorbou filmů tedy asi skončil, co?
752080
Dobré vědět, díky za info. S tvorbou filmů tedy asi skončil, co?
752078
1 0
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: JAGODA
Učí na FAMU. 
752078
Učí na FAMU. 
752076
0 0
reagují: JAGODA
reagovat
Zdravím, neví prosím někdo, jak je to s tvorbou Saši Gedeona? Jelikož od Návratu idiota je to více než 20 let a od té doby nic nenatočil. Čím se vůbec živí? Tipuji, že filmařinu pověsil na hřebík.
752076
Zdravím, neví prosím někdo, jak je to s tvorbou Saši Gedeona? Jelikož od Návratu idiota je to více než 20 let a od té doby nic nenatočil. Čím se vůbec živí? Tipuji, že filmařinu pověsil na hřebík.
1 0
reagují: the dark knight
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se