reaguje na:
SteKi
Multikina od 8., Ale musi mit nekolik projekci denne. Jednosalovky budou o nejaky den pozdeji, ale vzhledem k tomu ze se o tom dozvidaji nahodou, vselijak random a mezi sebou... Kdo to chce mit i "u sebe", tak je potreba je upozornit. ;) Nicmene hezky od Cruise jak de facto posunout na posledni chvili premieru temer o tyden, stoupnout tim na nohu kamosovi Stevenovi a zaroven se moci tvarit ze jako nic, ze to jsou jen projekce pro fanousky. :)
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|

Proto jsme došli k tomu, že jsme si platili nakonec dva profily (já nejvyšší, tchyne střední)

