Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21121 - 21140 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman

7eVen

hošánek není línej, doopravdy jsem hledal :-)
the horror movie leftovers between the floors
a horror movie when the food was already eaten apd.
(ang nic moc, ale i tak by to mělo najít)
746466
hošánek není línej, doopravdy jsem hledal :-) the horror movie leftovers between the floors a horror movie when the food was already eaten apd. (ang nic moc, ale i tak by to mělo najít)
7eVen
746425
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Muf

7eVen

jj to je ono, díky, dám si to do záložek a budu to hlídat :-)
746465
jj to je ono, díky, dám si to do záložek a budu to hlídat :-)
7eVen
746420
2 -1
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Dino si to ty?
746457
Dino si to ty?
746442
1 0
reagovat
Údajné první "uniklé" fotky Catwoman Zoe Kravitz, pravost nemusí být 100%, ovšem v případě že skutečně je,tak maska nevypadá zle. link link
746442
Údajné první "uniklé" fotky Catwoman Zoe Kravitz, pravost nemusí být 100%, ovšem v případě že skutečně je,tak maska nevypadá zle. https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87053226_2509266406004259_5573712289904721920_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ohc=NCy5eIKnm0EAX-oNlnf&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=77cf3536e1c649d57c78b1ff9731bba9&oe=5EF61A1B https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/87283468_2509266432670923_9194657642155343872_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ohc=hAs9PlqYqOwAX-pFuAq&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=1d503e92cc561f5a0688b87463b27a1b&oe=5EF4AE67
3 -1
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To jeho vyjádření je sice zbytečné (jen tím naštve svoje odpůrce, kteří ho beztak už nenávidí), ale pochopitelné. Nejdůležitější ovšem je, že když se podívám na výběr kandidátů do prezidentských voleb za demokraty tak se Trump nemusí ani moc snažit a vítězství má v podstatě jisté. 8) 
746431
To jeho vyjádření je sice zbytečné (jen tím naštve svoje odpůrce, kteří ho beztak už nenávidí), ale pochopitelné. Nejdůležitější ovšem je, že když se podívám na výběr kandidátů do prezidentských voleb za demokraty tak se Trump nemusí ani moc snažit a vítězství má v podstatě jisté. *8)* 
746357
2 -2
reagovat
reaguje na: 7eVen
Ďábel.
746430
Ďábel.
746415
0 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Když jediný co zvládneš, je trollit, tak radši nereaguj hošánku, slušně se zeptal tak mu normálně odpovím.... Cliftone :+
746428
Když jediný co zvládneš, je trollit, tak radši nereaguj hošánku, slušně se zeptal tak mu normálně odpovím.... Cliftone *:+*
746425
7 -1
reagovat
reaguje na: Muf
A co mám dělat jiného? Když si je hošánek líný to zadat do Googlu, kde jsem to našel za 10 vteřin a to jsem o tom filmu v životě neslyšel. 8)
746425
A co mám dělat jiného? Když si je hošánek líný to zadat do Googlu, kde jsem to našel za 10 vteřin a to jsem o tom filmu v životě neslyšel. *8)*
746421
2 -8
reagují: 7eVen, Muf
reagovat
reaguje na: 7eVen
Kaufman je místní troll, neber ho vážně :+
746421
Kaufman je místní troll, neber ho vážně *:+*
746415
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: 7eVen
The platform/El hoyo 2019 není nikde k dostání leda nějaký hipster festak :-
746420
The platform/El hoyo 2019 není nikde k dostání leda nějaký hipster festak *:-*
746411
1 0
reagují: 7eVen
reagovat
reaguje na: 7eVen
746417
[url=http://www.mezipatra.cz/]http://www.mezipatra.cz/[/url]
746415
1 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
nic mi to nenašlo.
746415
nic mi to nenašlo.
746414
2 0
reagují: Joker_George, Muf, xxendxx
reagovat
reaguje na: 7eVen
Mezipatra
746414
Mezipatra
746411
1 -4
reagují: 7eVen
reagovat

7eVen

Zdravím,
hledám název horroru, kde lidé asi hladoví mezi patry obrovského věžáku a mezi patry jezdí asi výtah se zbytky jídla.
děkuji.
746411
Zdravím, hledám název horroru, kde lidé asi hladoví mezi patry obrovského věžáku a mezi patry jezdí asi výtah se zbytky jídla. děkuji.
7eVen
2 0
reagují: Muf, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Hele ty dehonestace, radši napiš neco k věci. ;)

Myslím, že jsem naprosto normálně napsal svůj názor.  Jestli s tím nesouhlasis, zkus napsat proč. Díky. 
746407
Hele ty dehonestace, radši napiš neco k věci. *;)* Myslím, že jsem naprosto normálně napsal svůj názor.  Jestli s tím nesouhlasis, zkus napsat proč. Díky. 
746402
2 -6
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dneska teda meleš ještě otřesnější sračky, než obvykle :D Kde je Gorecki, když chceme vidět jeho aktivitu a tvou zaslouženou dehonestaci...

Já vím, v mongolském Obi-Wan space campu.... :(
746402
Dneska teda meleš ještě otřesnější sračky, než obvykle :D Kde je Gorecki, když chceme vidět jeho aktivitu a tvou zaslouženou dehonestaci... Já vím, v mongolském Obi-Wan space campu.... :(
746365
9 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
Nakadil si do vlastní huby a teď neví, co s tím.
Svět by byl stravitelnější bez jeho keců.
746372
[i]Nakadil si do vlastní huby a teď neví, co s tím. [/i] Svět by byl stravitelnější bez jeho keců.
7 -1
reagovat
Na Wait But Why se teď publikuje super série článků, která pomáhá osvětlovat, co vězí za takovými politickými debatami link
746369
Na Wait But Why se teď publikuje super série článků, která pomáhá osvětlovat, co vězí za takovými politickými debatami https://waitbutwhy.com/2019/08/story-of-us.html
0 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Tak to prrrr, že tam byla rivalita s Koreou jsem nikde nezpochybňoval. Mraky článků se teď snaží naznačit, že nadává Akademii za to že nechali vyhrát cizince, což se prostě nestalo. Že střílí do Korey, no a co? 

Proč by sakra Američanovi nemohlo vadit, že nejlepší film vyhrál film z jiné země? Co bude příště, nebude mi moct vadit, že nás na OH ve finále v hokeji porazila Kanada? Protože ta analogie je stejná. 

Fakt jste tam neslyšeli tohle? ""I'm looking for like, let's get 'Gone with the Wind' -- can we get like 'Gone with the Wind' back, please? 'Sunset Boulevard,' so many great movies,"" Kde v tomhle sakra šije do Korejců nebo akademie? Šije do dnešních tvůrců v Hollywoodu, zákonitě, protože oni šijou do něj. 

Vždyť to je jasná střelba do vlastních filmařů... že je to píčovina při letošním silném ročníku je věc jiná a takhle veřejně hanit vlastní kinematografii by měl Babiš nebo Zeman když už někdo. 
746365
Tak to prrrr, že tam byla rivalita s Koreou jsem nikde nezpochybňoval. Mraky článků se teď snaží naznačit, že nadává Akademii za to že nechali vyhrát cizince, což se prostě nestalo. Že střílí do Korey, no a co?  Proč by sakra Američanovi nemohlo vadit, že nejlepší film vyhrál film z jiné země? Co bude příště, nebude mi moct vadit, že nás na OH ve finále v hokeji porazila Kanada? Protože ta analogie je stejná.  Fakt jste tam neslyšeli tohle? ""I'm looking for like, let's get 'Gone with the Wind' -- can we get like 'Gone with the Wind' back, please? 'Sunset Boulevard,' so many great movies,"" Kde v tomhle sakra šije do Korejců nebo akademie? Šije do dnešních tvůrců v Hollywoodu, zákonitě, protože oni šijou do něj.  Vždyť to je jasná střelba do vlastních filmařů... že je to píčovina při letošním silném ročníku je věc jiná a takhle veřejně hanit vlastní kinematografii by měl Babiš nebo Zeman když už někdo. 
746364
0 -14
reagují: TedGeorge
reagovat
Mno, tak jsem se na to video podíval... A nějak nevím, Tony. Umíš trochu anglicky? Rozhodně to nebylo namířený proti ostatním filmařům, jak se nám tady snažíš namluvit. Bylo to jasně a zřetelně namířený proti Jižní Koreji.

Na druhou stranu, byl ten výrok, pokud pomineme širší kontext, jasně rasistickej? Nemyslím si. Místo Jižní Koreje mohl jmenovat jakejkoliv jinej stát a vyznění by zůstalo stejný. Že je Trump obrovskej debil.

A každej, kdo se ho snaží zastávat, je debil taky. Takovej člověk může mít spoustu jiných rozumných názorů, se kterýma se často dokážu ztotožnit, ale na faktu, že je debil, to nic nezmění.
746364
Mno, tak jsem se na to video podíval... A nějak nevím, Tony. Umíš trochu anglicky? Rozhodně to nebylo namířený proti ostatním filmařům, jak se nám tady snažíš namluvit. Bylo to jasně a zřetelně namířený proti Jižní Koreji. Na druhou stranu, byl ten výrok, pokud pomineme širší kontext, jasně rasistickej? Nemyslím si. Místo Jižní Koreje mohl jmenovat jakejkoliv jinej stát a vyznění by zůstalo stejný. Že je Trump obrovskej debil. A každej, kdo se ho snaží zastávat, je debil taky. Takovej člověk může mít spoustu jiných rozumných názorů, se kterýma se často dokážu ztotožnit, ale na faktu, že je debil, to nic nezmění.
12 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se