reaguje na:
Adventurer
Já ne, rodina. Já teda že mu dám šanci, ať nemám povrchní názor, jako jsem to kdysi zkusil u Tří tygrů. A podobný výsledek. Stand up komik z Wishe, za cenu originálního. 5000 za lístky do první řady, no tvl...
|
reagovat
|



Doufám, že s těma sráčema z Floridy vytřou podlahu 4-0.
), ale když už si půjčuje theme z prvního Top Gunu a Bond theme, tak by určitě mohl hrábnout i do téhle devadesátkové klasiky. Každopádně až tady bude příště, všem fanouškům filmové hudby doporučuju