reaguje na:
fabec
Jak tam nikdo nezpívá Jaja Ding Dong, tak nehrozí že bych se podíval.
|
reagovat
|
Zajímalo by mě, čím to je, že je u nás taková averze vůči ESC. Asi prostě furt nemůžem rozdejchat ty Kabáty...
Nevim no, je to jak Marvel no. Může se ti to nelíbit, ale tu světovou popularitu prostě nikterak nezpochybníš.
Nebo snad, že by se na ní vůbec nedívali ale i tak věděli, jak je špatná? To přece ne, to se vůbec na internetu neděje...|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Adventurer
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|