Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21601 - 21620 Napsat příspěvek
Nová upoutávka na Zelenkova Modeláře (Jiří Mádl jako Plech):

link

Nevím, jestli Zelenka udělal zrovna dobře, že po Mádlovi chtěl, aby se naučil mluvit jako Kato z Prago Union. Vždyť to se nedá poslouchat, alespoň mně to teda dost trhalo uši. To už měl rovnou obsadit Kata, sám už měl nějaké herecké zkušenosti (hrál malou roli v Prušinovského TV filmu), nebo nechtít po Mádlovi takové pitvoření.
741637
Nová upoutávka na Zelenkova Modeláře (Jiří Mádl jako Plech): [url=https://www.youtube.com/watch?v=CTpzbe89OG4]https://www.youtube.com/watch?v=CTpzbe89OG4[/url] Nevím, jestli Zelenka udělal zrovna dobře, že po Mádlovi chtěl, aby se naučil mluvit jako Kato z Prago Union. Vždyť to se nedá poslouchat, alespoň mně to teda dost trhalo uši. To už měl rovnou obsadit Kata, sám už měl nějaké herecké zkušenosti (hrál malou roli v Prušinovského TV filmu), nebo nechtít po Mádlovi takové pitvoření.
1 -2
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Jo kdyż to jinak nejde, proč ne. Brzo se její fotky objeví ve speciální edici na PH. Člověk pak lituje, že podobnou kampaň tenkrát nezvolili Rusky a Brazilky. :D
741586
Jo kdyż to jinak nejde, proč ne. Brzo se její fotky objeví ve speciální edici na PH. Člověk pak lituje, že podobnou kampaň tenkrát nezvolili Rusky a Brazilky. *:D*
741582
0 -2
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tak ten popis je typickej novinkovej. Je jasný, že když se chová takhle, tak je to spíš wannabe modelka. Ale peníze jim vydělala, takže mise splněna. :+
741582
Tak ten popis je typickej novinkovej. Je jasný, že když se chová takhle, tak je to spíš wannabe modelka. Ale peníze jim vydělala, takže mise splněna. *:+*
741578
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Když má účet na Onlyfans, tak rozhodně není modelka. :D
PS: Negoogloval jsem. :))
741578
Když má účet na Onlyfans, tak rozhodně není modelka. *:D* PS: Negoogloval jsem. *:))*
741576
0 -1
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tohle je lepší promo. link
741576
Tohle je lepší promo. https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/modelka-posila-nahe-fotky-kazdemu-kdo-prispeje-na-boj-s-australskymi-pozary-40309052
741574
1 0
reagují: Cinefil
reagovat
Australské filmové osobnosti pomáhají v boji s požáry. Nejprve jsem myslel, že se připojil i TedGeorge se svojí partnerkou...:D:D:))
741574
[i][url=https://www.fandimefilmu.cz/clanek/21095-australske-filmove-osobnosti-pomahaji-v-boji-s-pozary]Australské filmové osobnosti pomáhají v boji s požáry[/url][/i]. Nejprve jsem myslel, že se připojil i TedGeorge se svojí partnerkou...*:D**:D**:))*
3 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Dakujem :+
741570
Dakujem *:+*
0 0
reagovat
Ovšem laser jako 6P laser a ne obyčejný (a i u nás "běžně" dostupný) fosfor laser najdeš jen ve vídeňském IMAXu (je to ten Donau Plex, nebo tak nějak) a pak Salzburg (letiště) a Linec (obojí Dolby Cinema). Všechno Cineplexx.
Ve Vídni je ještě pod tou samou sítí k nalezení LEDková stěna, parametry víceméně stejná paráda.
741561
Ovšem laser jako 6P laser a ne obyčejný (a i u nás "běžně" dostupný) fosfor laser najdeš jen ve vídeňském IMAXu (je to ten Donau Plex, nebo tak nějak) a pak Salzburg (letiště) a Linec (obojí Dolby Cinema). Všechno Cineplexx. Ve Vídni je ještě pod tou samou sítí k nalezení LEDková stěna, parametry víceméně stejná paráda.
1 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Těch míst už je hodně - link
741557
Těch míst už je hodně - https://en.wikipedia.org/wiki/Cineplexx_Cinemas 
741554
1 0
reagovat
prosim vas kde v rakusku je to kino kde maju laserovy projektor?
741554
prosim vas kde v rakusku je to kino kde maju laserovy projektor?
0 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Jo však tak sme to nakoniec vyriešili - len sme to chceli pôvodne oficiálnou cestou :) 

Inak o druhej to začínalo a končilo cca o pol 6. a vôbec mi to neprišlo nejak dlhé. 
741440
Jo však tak sme to nakoniec vyriešili - len sme to chceli pôvodne oficiálnou cestou *:)*  Inak o druhej to začínalo a končilo cca o pol 6. a vôbec mi to neprišlo nejak dlhé. 
741434
0 0
reagovat
Přátelé, nevíte, jestli bych někde našel ke zhlédnutí Svěrákovu Vesmírnou odyseu II. z roku 1986? Jde o studenský snímek, který byl docela oceňovaný, tak jsem si říkal, že bych ho rád zkouknul.
741439
Přátelé, nevíte, jestli bych někde našel ke zhlédnutí Svěrákovu Vesmírnou odyseu II. z roku 1986? Jde o studenský snímek, který byl docela oceňovaný, tak jsem si říkal, že bych ho rád zkouknul.
0 0
reagovat
Oscaři budou na ABC, takže tam stačí si udělat free účet (bez karty) na ustvnow, kde běží zatím ABC v HD kvalitě. Existuje i doplněk pro Kodi. :)
741435
Oscaři budou na ABC, takže tam stačí si udělat free účet (bez karty) na ustvnow, kde běží zatím [b]ABC v HD kvalitě[/b]. Existuje i doplněk pro Kodi. :)
3 -1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
VPNku potrebnou k YoutubeTV můžeš nainstalovat na router (většina novějších umí rozjet VPN klienta). Případně pustit to na PC a přes HDMI do bedny. Ale se zakládáním free trialu + nastavovaním VPN je zbytečné otravování, když stačí rozjet stream přes web nebo VLC.
741434
VPNku potrebnou k YoutubeTV můžeš nainstalovat na router (většina novějších umí rozjet VPN klienta). Případně pustit to na PC a přes HDMI do bedny. Ale se zakládáním free trialu + nastavovaním VPN je zbytečné otravování, když stačí rozjet stream přes web nebo VLC.
741432
1 0
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: gaboo
Chceli sme cez YT tv ale bohuztial sme si neuvedomili ze na smart-telku nevieme dat falosnu vpnku. Tak sme museli siahnuť po menej obviklej možnosti a tak sme to pozerali z klasického tv-streamu z nejakeho webu. 
741432
Chceli sme cez YT tv ale bohuztial sme si neuvedomili ze na smart-telku nevieme dat falosnu vpnku. Tak sme museli siahnuť po menej obviklej možnosti a tak sme to pozerali z klasického tv-streamu z nejakeho webu. 
741274
0 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Gervais byl perfektní :+
741326
Gervais byl perfektní *:+*
2 -2
reagovat
tak 1917 prekvapilo
741324
tak 1917 prekvapilo
1 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Čekal jsem tam ještě Army of the Dead of Snydera. Tohle asi neboj úplně všechny novinky na 2020. Každopádně výčet jmen je věk slušný :+
741322
Čekal jsem tam ještě Army of the Dead of Snydera. Tohle asi neboj úplně všechny novinky na 2020. Každopádně výčet jmen je věk slušný *:+*
741312
0 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Hlavně ten Fincher, Spike Lee, Kaufman :+

A ti herci všude - příští rok budou zjevně větší hvězdy v televizi než v kinech.
741317
Hlavně ten Fincher, Spike Lee, Kaufman *:+* A ti herci všude - příští rok budou zjevně větší hvězdy v televizi než v kinech.
741312
3 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Hlavně I'm Thinking of Ending Things :+ Knižní předloha je bezmála masterpiece, takže to v rukou Kaufmana snad ani nemůže dopadnout špatně. 
741316
Hlavně I'm Thinking of Ending Things *:+* Knižní předloha je bezmála masterpiece, takže to v rukou Kaufmana snad ani nemůže dopadnout špatně. 
741312
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se