Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 21561 - 21580 Napsat příspěvek

Globy

Kdyztak sem prosim hazte linky na funkcni streamy, chci koukat taky
741301
Kdyztak sem prosim hazte linky na funkcni streamy, chci koukat taky
Globy
0 0
reagovat
Pave som zistil, ze v Men in Black hra Vincent D'Onofrio :o :D
741295
Pave som zistil, ze v Men in Black hra Vincent D'Onofrio *:o* *:D*
2 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: SHUTTER
cez nbc stream ?
741274
cez nbc stream ?
741271
0 0
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: gaboo
jo ja s kamošmi budeme pozerať spolu a jesť pri tom pizzu :D:D
741271
jo ja s kamošmi budeme pozerať spolu a jesť pri tom pizzu *:D**:D*
741267
0 0
reagují: gaboo
reagovat
chystá sa niekto dnes pozerať glóby? či sa to vôbec dá niekde pozrieť, resp nahrať a pozrieť zajtra
741267
chystá sa niekto dnes pozerať glóby? či sa to vôbec dá niekde pozrieť, resp nahrať a pozrieť zajtra
1 0
reagují: SHUTTER
reagovat
Docela Mindfuck - Čtu Outsidera a hlavni postava, kterou v seriálu ztvární Jason Bateman, sleduje Ozark:D
740970
Docela Mindfuck - Čtu Outsidera a hlavni postava, kterou v seriálu ztvární Jason Bateman, sleduje Ozark*:D*
3 0
reagovat
reaguje na: Iris13
Věk Draka by měl být až 20248)
740797
Věk Draka by měl být až 2024*8)*
740786
1 0
reagovat
Už je Uncharted oficiálně prokleté nebo je to vyčkávací taktika, aby Holland dosáhl věku Draka?
740786
Už je Uncharted oficiálně prokleté nebo je to vyčkávací taktika, aby Holland dosáhl věku Draka?
1 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
On toho měl víc, loni třeba napsal první díl desetidílné minisérie z blízké budoucnosti o umělé inteligenci pro HBO nebo Netflix, stanice o to ale neprojevily zájem. Je asi málo průbojný, nebo nevím.

U nás se asi filmaři musí zadlužit jak Marhoul, aby natočili něco většího.
740776
On toho měl víc, loni třeba napsal první díl desetidílné minisérie z blízké budoucnosti o umělé inteligenci pro HBO nebo Netflix, stanice o to ale neprojevily zájem. Je asi málo průbojný, nebo nevím. U nás se asi filmaři musí zadlužit jak Marhoul, aby natočili něco většího.
740774
1 -2
reagovat
Poměrně dlouho jsem usiloval o anglicky mluvený film, připravil jsem více látek, dokonce jsem adaptoval několik scénářů, s nimiž jsem strávil asi rok, a většinou to přišlo v době, kdy už to třeba nebylo politicky vhodné téma. Například Henderson, král deště, což byl příběh takového padesátiletého bohatého muže, který hledá smysl života. Rozhodne se ho hledat uprostřed Afriky, u původních afrických černošských kmenů. A jak tam přijede a skutečně by tam ten smysl mohl najít, tak protože je Američan, hned jim začne radit, jak mají žít oni sami. A to je vlastně velká komedie. Ale s tímto scénářem jsme přišli v době, kdy přišel do funkce prezident Obama a v Americe v tu chvíli nebylo možné ukazovat černochy jako původní primitivní rodinné klany.A to vám tehdy někdo řekl, že je to nevhodná látka?Že je v tuto chvíli nepředstavitelné, aby se tato látka dělala. Že teď se to bude dělat naopak.
740774
Poměrně dlouho jsem usiloval o anglicky mluvený film, připravil jsem více látek, dokonce jsem adaptoval několik scénářů, s nimiž jsem strávil asi rok, a většinou to přišlo v době, kdy už to třeba nebylo politicky vhodné téma. Například Henderson, král deště, což byl příběh takového padesátiletého bohatého muže, který hledá smysl života. Rozhodne se ho hledat uprostřed Afriky, u původních afrických černošských kmenů. A jak tam přijede a skutečně by tam ten smysl mohl najít, tak protože je Američan, hned jim začne radit, jak mají žít oni sami. A to je vlastně velká komedie. Ale s tímto scénářem jsme přišli v době, kdy přišel do funkce prezident Obama a v Americe v tu chvíli nebylo možné ukazovat černochy jako původní primitivní rodinné klany.[b]A to vám tehdy někdo řekl, že je to nevhodná látka?[/b]Že je v tuto chvíli nepředstavitelné, aby se tato látka dělala. Že teď se to bude dělat naopak.
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No jo, filmy nejsou všechno. Svěrák sám říká, že tady zůstal kvůli rodině a pokud to myslel upřímně, tak mu to nemůžu mít za zlé. 

To jen my, filmový fandové, jsme někdy sobci.
740772
No jo, filmy nejsou všechno. Svěrák sám říká, že tady zůstal kvůli rodině a pokud to myslel upřímně, tak mu to nemůžu mít za zlé.  To jen my, filmový fandové, jsme někdy sobci.
740767
1 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
link stačí si to pustit na cca 20 vteřin :)
740767
http://www.youtube.com/watch?v=Hz4wQ3jRqVc&t=2m32s stačí si to pustit na cca 20 vteřin :)
740764
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Sám v letošních rozhovorech přiznal, že prochází filmařskou krizí a taky několikrát přiznal, že neví, jestli ještě něco natočí, dal se teď raději na psaní knížek.

Sám z toho musí být špatný, si myslím, jenže on nepřizná, že udělal chybu a nešel natočit nějaký ten hollywoodský scénář, co mu nabízeli.
740764
Sám v letošních rozhovorech přiznal, že prochází filmařskou krizí a taky několikrát přiznal, že neví, jestli ještě něco natočí, dal se teď raději na psaní knížek. Sám z toho musí být špatný, si myslím, jenže on nepřizná, že udělal chybu a nešel natočit nějaký ten hollywoodský scénář, co mu nabízeli.
740763
0 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Velká škoda, že je Svěrák vyhořelej jako papír... 

V Po strništi bos byly náznaky toho co by mohl zvládat :-
740763
Velká škoda, že je Svěrák vyhořelej jako papír...  V Po strništi bos byly náznaky toho co by mohl zvládat *:-*
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: verbst
Jednička Anděl páně mi připadá až příliš inspirovaná pohádkovou klasikou S čerty nejsou žerty, až mi u některých postav připadá, že je vyloženě kopíruje.

Dvojka už nehorázný kýč s divným hereckým obsazením ve vedlejších rolích a až přílišným zeleným plátnem (to nebe je ve filmu ztvárně opravdu hrozně, co se týče vizuální stránky - o "hereckých" postavách, které se tam nacházejí, raději nemluvím). A scenáristicky je to taky bída s nouzí, abych byl upřímný.
740762
Jednička Anděl páně mi připadá až příliš inspirovaná pohádkovou klasikou S čerty nejsou žerty, až mi u některých postav připadá, že je vyloženě kopíruje. Dvojka už nehorázný kýč s divným hereckým obsazením ve vedlejších rolích a až přílišným zeleným plátnem (to nebe je ve filmu ztvárně opravdu hrozně, co se týče vizuální stránky - o "hereckých" postavách, které se tam nacházejí, raději nemluvím). A scenáristicky je to taky bída s nouzí, abych byl upřímný.
740742
2 -3
reagovat
Nevím, letos mi prostě nepřišla divná ani ta stokrát probíraná pasáž s Karkulkou, Piškula opravdu vypadá tak max na 15 (taky mu v době natáčení tolik bylo) a Karkulka minimálně na 9.

Jediné, co mi tam nepřestává vadit je, když Karkulka zpívá "říkají mi červená, že jsem takhle zbarvená" a později se člověk dozví, že její tatínek je pan Červený, taková viditelná scenáristická chyba se na Svěráka staršího nesluší.
740760
Nevím, letos mi prostě nepřišla divná ani ta stokrát probíraná pasáž s Karkulkou, Piškula opravdu vypadá tak max na 15 (taky mu v době natáčení tolik bylo) a Karkulka minimálně na 9. Jediné, co mi tam nepřestává vadit je, když Karkulka zpívá "říkají mi červená, že jsem takhle zbarvená" a později se člověk dozví, že její tatínek je pan Červený, taková viditelná scenáristická chyba se na Svěráka staršího nesluší.
2 -1
reagovat
reaguje na: pepo
Nejsou. Já si pamatuji jak mě fyzicky ublížili. :D
740757
Nejsou. Já si pamatuji jak mě fyzicky ublížili. *:D*
740730
1 -4
reagovat
Holub holub holub olup olup olup... Vzdycky mam z te casti nerva:D Ale posledni pohadka je super, hlavne ultra cool 12 mesicku a nejlepsi role Polivky za posledni dobu8)
740756
Holub holub holub olup olup olup... Vzdycky mam z te casti nerva*:D* Ale posledni pohadka je super, hlavne ultra cool 12 mesicku a nejlepsi role Polivky za posledni dobu*8)*
4 -1
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Hlavně ty minioperky byly psány pro Hodinu zpěvu, kde pravidelně zněly. Byla to představení, kde všechny postavy byly hrány a zpívány dětmi a cílovkou byly primárně malé děti. V této podobě to bylo v pohodě a dobře to fungovalo. Ale jinak ano, jakmile se to převedlo do celovečerního formátu a dětské role převzali dospělí herci, bylo to divné. Hlavně o Červené Karkulce se psaly dosti nepěkné věci.
740748
Hlavně ty minioperky byly psány pro Hodinu zpěvu, kde pravidelně zněly. Byla to představení, kde všechny postavy byly hrány a zpívány dětmi a cílovkou byly primárně malé děti. V této podobě to bylo v pohodě a dobře to fungovalo. Ale jinak ano, jakmile se to převedlo do celovečerního formátu a dětské role převzali dospělí herci, bylo to divné. Hlavně o Červené Karkulce se psaly dosti nepěkné věci.
740747
1 -5
reagovat
reaguje na: verbst
Tak pro vyvážení, protože se celkem nestačím divit, kolik lidí to tu uznává (et tu, Pepo?:o)

Pro mě jsou Tři bratři momentem, kdy jsem Svěráka přestal tak docela brát vážně coby filmaře s ambicemi: ano, vypadá to k světu a i ty Uhlířovy kolovrátkové melodie (jinak nic proti nim - na cílovku zjevně fungují :+) byly velmi důstojně zinstrumentovány (což je mimochodem hlavní problém Lotranda). Nedokážu ale omluvit ten základní přístup "hele, děti ty rozhlasové minioperky milují, tak k tomu natočíme obrázky a pustíme do kin".

Lidi samozřejmě přišli, protože "je to od Svěráků", ale film to jednoduše není - bylo to jednou psané pro rádio, takže se tam zpívají věci, které ve filmu říkat opravdu nedává smysl - a tohle neřešit je od tvůrců prostě lenost a hřešení na svou dobrou pověst... :-

(rant over ;))
740747
Tak pro vyvážení, protože se celkem nestačím divit, kolik lidí to tu uznává (et tu, Pepo?*:o*) Pro mě jsou Tři bratři momentem, kdy jsem Svěráka přestal tak docela brát vážně coby filmaře s ambicemi: ano, vypadá to k světu a i ty Uhlířovy kolovrátkové melodie (jinak nic proti nim - na cílovku zjevně fungují *:+*) byly velmi důstojně zinstrumentovány (což je mimochodem hlavní problém Lotranda). Nedokážu ale omluvit ten základní přístup "hele, děti ty rozhlasové minioperky milují, tak k tomu natočíme obrázky a pustíme do kin". Lidi samozřejmě přišli, protože "je to od Svěráků", ale film to jednoduše není - bylo to jednou psané pro rádio, takže se tam zpívají věci, které ve filmu říkat opravdu nedává smysl - a tohle neřešit je od tvůrců prostě lenost a hřešení na svou dobrou pověst... *:-* (rant over *;)*)
740742
3 -5
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se