reaguje na:
Haggar
Stereo / Dolby Digital 5.1
Ano, ve velké většině je zvuk pouze klasické stereo. Jenom asi 1/10 titulů má Dolby Digital 5.1. Cena je hezká, ale technická kvalita je v dnešní době zahanbující. To je fakt.
|
reagovat
|





ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu