Fuuuck
V tom případě prosím od kohokoliv tipy na podobný eshop, kde knížky umí balit, posílají včas, neřeší se poštovný a vůbec podobný komplikace. Nechal jsem jim tam pěkných pár tisíc. :(
reaguje na:
Milosh
|
reagovat
|







