Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22081 - 22100 Napsat příspěvek
Jestli ste si mysleli, že costplay s topícím se koníkem z Nekonečného příběhu byl za hranou, tak na tohle asi žaludek mít už nebudete.
730691
Jestli ste si mysleli, že costplay s topícím se koníkem z Nekonečného příběhu byl za hranou, tak na [url=https://www.reddit.com/r/JurassicPark/comments/d9sfm0/this_cosplay_might_be_difficult_to_wear_around/]tohle[/url] asi žaludek mít už nebudete.
9 0
reagovat
reaguje na: HAL
Jones nedávno říkal, že mu do toho kecalo příliš mnoho lidí z příliš mnoha stran (Blizzard, Universal, Legendary, Číňani), a každý chtěl něco jiného. Ten film měl hrozně krátkou stopáž na rozjetí takové fantasy ságy a podivně obsazené lidské postavy, zbytek byl ještě v rámci možností OK.

Jinak cinematic co jsi postnul je hezky udělanej, tohle art department Blizzardu umí, jenže je to prd platný, když příběhově se tam dějou teď fakt zvrácený věci bez hlavy a paty.
730690
Jones nedávno říkal, že mu do toho kecalo příliš mnoho lidí z příliš mnoha stran (Blizzard, Universal, Legendary, Číňani), a každý chtěl něco jiného. Ten film měl hrozně krátkou stopáž na rozjetí takové fantasy ságy a podivně obsazené lidské postavy, zbytek byl ještě v rámci možností OK. Jinak cinematic co jsi postnul je hezky udělanej, tohle art department Blizzardu umí, jenže je to prd platný, když příběhově se tam dějou teď fakt zvrácený věci bez hlavy a paty.
730686
3 0
reagují: connor, HAL
reagovat
Já tedy World of Warcraft nehraju a ani mě ta hra nikdy moc nezajímala, ale... proč k čertu ten celovečerní film nemohl být aspoň z desetiny takhle dobrý
730686
Já tedy World of Warcraft nehraju a ani mě ta hra nikdy moc nezajímala, ale... proč k čertu ten celovečerní film nemohl být aspoň z desetiny [url=https://youtu.be/8NRLuUnpGYg]takhle dobrý[/url]? 
2 -2
reagují: Kostěj, do_Od
reagovat
730651
[url=https://youtu.be/iByp3UoloAM]Ein Moped, ein Computer, ein Mann ist zurrück[/url]
4 0
reagovat
Tak u překladů názvů do češtiny každou chvíli ustřelí i zkušení čeští distributoři 8) Český rozhraní a názvy můžou být obrovský krok do mainstreamu a s tím jak se v letošním roce rozjeli s lokalizací obsahu jim nejde než nefandit :+
730647
Tak u překladů názvů do češtiny každou chvíli ustřelí i zkušení čeští distributoři *8)* Český rozhraní a názvy můžou být obrovský krok do mainstreamu a s tím jak se v letošním roce rozjeli s lokalizací obsahu jim nejde než nefandit *:+*
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ten Netflix bude vtipnej no... "Between Two Ferns: The Movie přeložené jako V Kapradí Film"
730645
Ten Netflix bude vtipnej no... "Between Two Ferns: The Movie přeložené jako V Kapradí Film"
730640
5 0
reagovat
Dabing tam teď masivně cpou na všech frontách, už jsem to tu asi psal, ale před vánoci chtějí nasadit kolem 100 českých klasik. Těším, na Netflix jsem si zvyknul a naučil na to i partnerku, rodiče i sourozence. A krásně můžu podle profilů kontrolovat na co se dívají, ještě by mi vyhovovalo kontrolovat co se jim zobrazuje a nadvláda by byla kompletní 8):D
730640
Dabing tam teď masivně cpou na všech frontách, už jsem to tu asi psal, ale před vánoci chtějí nasadit kolem 100 českých klasik. Těším, na Netflix jsem si zvyknul a naučil na to i partnerku, rodiče i sourozence. A krásně můžu podle profilů kontrolovat na co se dívají, ještě by mi vyhovovalo kontrolovat co se jim zobrazuje a nadvláda by byla kompletní *8)**:D*
3 -3
reagují: TedGeorge
reagovat
Ja uz byl prekvapen, ze u Dark Crystal a u The Spy byl i cesky dabing.
730639
Ja uz byl prekvapen, ze u Dark Crystal a u The Spy byl i cesky dabing.
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tu českou verzi už chystají dlouho. Měla by přijít během několika týdnů. Rozhraní můžeš nechat v angličtině, já to tak taky udělám. :)
730630
Tu českou verzi už chystají dlouho. Měla by přijít během několika týdnů. Rozhraní můžeš nechat v angličtině, já to tak taky udělám. :)
730616
1 -1
reagovat
LOL Netflix prý připravuje kompletně českou verzi a mají být doslovně přeloženy i názvy filmů, např. i značení epizod Ř01Č12 místo obvyklých S01E12 :D
730616
LOL Netflix prý připravuje kompletně českou verzi a mají být doslovně přeloženy i názvy filmů, např. i značení epizod Ř01Č12 místo obvyklých S01E12 *:D*
0 -2
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: do_Od
nebudu lhat - pohonil jsem :D

No nic, back to work, aspon mala radost rano :D
730611
nebudu lhat - pohonil jsem *:D* No nic, back to work, aspon mala radost rano *:D*
730607
4 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D fuck you.
730607
*:D* fuck you.
730605
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
link

do_Od - "Hezký, Tede. Ale s tím Feigem na konci to je utopie  never gonna happen, obzvlášť teď, když dostal na hraní X-Meny. "

:D
730605
https://www.moviezone.cz/clanek/38156-tema-jak-se-zrodil-marvelacky-vesmir-aneb-za-vsim--ne-hledej-feigeho  [b]do_Od [/b]- [i]"Hezký, Tede. Ale s tím Feigem na konci to je utopie  never gonna happen, obzvlášť teď, když dostal na hraní X-Meny. " [/i]*:D*
12 -2
reagují: do_Od
reagovat
Osobně bych byl raději, kdyby další Star Wars filmy a seriály raději už nevznikaly. Epizoda IX to všechno zakončí a bohatě to bude stačit.
730602
Osobně bych byl raději, kdyby další Star Wars filmy a seriály raději už nevznikaly. Epizoda IX to všechno zakončí a bohatě to bude stačit.
3 -8
reagovat

Feige a SW

Dostane na starost film a nebo sérii? Jestli sérii tak nevim jestli mám radost :o Feige je určitě schopnej, Infinity war a Endgame bylo úžasný ale že bych chtěl mít z SW dobrý ale sterilní filmy za 7/10? Snad radši ne 8)
730596
Dostane na starost film a nebo sérii? Jestli sérii tak nevim jestli mám radost *:o* Feige je určitě schopnej, Infinity war a Endgame bylo úžasný ale že bych chtěl mít z SW dobrý ale sterilní filmy za 7/10? Snad radši ne *8)*
Feige a SW
9 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Damn you :D

Edit: Jsem zvedavy, jestli to vazne zustane jen u jednoho filmu..
730595
Damn you *:D* Edit: Jsem zvedavy, jestli to vazne zustane jen u jednoho filmu..
730592
1 -2
reagovat
Kevim Feige dostava na starost Star Wars link
730594
Kevim Feige dostava na starost Star Wars https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/marvel-s-kevin-feige-developing-star-wars-movie-disney-1243481
2 -3
reagovat
Kevin Feige bude dělat pro Lucasfilm Star Wars film.:o
730592
Kevin Feige bude dělat pro Lucasfilm Star Wars film.*:o*
3 -3
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Godlike
Souhlas :D:+
730577
Souhlas *:D**:+*
730566
0 -1
reagovat
Jak urazit skoro vsechny zeme na svete ani ne za minutu :D link Like it.
730575
Jak urazit skoro vsechny zeme na svete ani ne za minutu :D https://www.youtube.com/watch?v=ExAydddhsIk Like it.
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se