Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22101 - 22120 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Jo, ale tak buď lepší ne.:D Ty umíš víc než dobře píchnout do vosího hnízda a moc dobře to víš. Tak nedělej zase. Není to potřeba. Mávni rukou a jdi dál. Takovejch výkřiků tu bývá.
730566
Jo, ale tak buď lepší ne.*:D* Ty umíš víc než dobře píchnout do vosího hnízda a moc dobře to víš. Tak nedělej zase. Není to potřeba. Mávni rukou a jdi dál. Takovejch výkřiků tu bývá.
730554
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Viceprezident je Pence, ci by bol lepsi POS posudte samy. Btw aj tak moze Trump kandidovat na 2020 a toto by mu mohlo prihrat viac hlasov.
730558
Viceprezident je Pence, ci by bol lepsi POS posudte samy. Btw aj tak moze Trump kandidovat na 2020 a toto by mu mohlo prihrat viac hlasov.
2 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Všimni si, že jsem reagoval na něco, co tu napsali 2 jiní lidé ;)
730554
Všimni si, že jsem reagoval na něco, co tu napsali 2 jiní lidé *;)*
730531
1 -1
reagují: Godlike
reagovat
Mimochodem, u toho co tahle administrativa dělá by brečel občas každej s trochou rozumu v hlavě.
730547
Mimochodem, u toho co tahle administrativa dělá by brečel občas každej s trochou rozumu v hlavě.
6 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zaprvé vypadá pláč jinak a zadruhé tohle nebylo u Mullera, ale když AG Barr řekl, že stačí jeho 4 stránkový summary... Lol
730533
Zaprvé vypadá pláč jinak a zadruhé tohle nebylo u Mullera, ale když AG Barr řekl, že stačí jeho 4 stránkový summary... Lol
730529
3 -3
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak si to užívej na Twitteru. Ten je od toho dělanej.
730531
Tak si to užívej na Twitteru. Ten je od toho dělanej.
730529
7 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: verbst
Brečel, doslova. link
730529
Brečel, doslova. https://mobile.twitter.com/deeg25/status/1109282590232592385?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fd-11633056722236709017.ampproject.net%2F1909181902540%2Fframe.html
730525
1 -7
reagují: verbst, Godlike
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
U Mullera nikdo nebrečel, jenom kikoti, co nepochopili obsah zprávy.
Tohle bude velký ještě. Senát, neSenát... 

Strašně se těším na další díly The Good Fight :D:D


BTW, zkuste někdo toho Dunhama. Myslím, že to bylo osvěžující i tím, že se právě snažil bejt nestrannej :+
730525
U Mullera nikdo nebrečel, jenom kikoti, co nepochopili obsah zprávy. Tohle bude velký ještě. Senát, neSenát...  Strašně se těším na další díly The Good Fight *:D**:D* BTW, zkuste někdo toho Dunhama. Myslím, že to bylo osvěžující i tím, že se právě snažil bejt nestrannej *:+*
730501
1 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já bych to sem netahal.
730517
Já bych to sem netahal.
11 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak se uklidnime ;)

Procedura tzv. impeachmentu může vést k odvolání prezidenta. To ale vzhledem k převaze Trumpových republikánů v Senátu není příliš pravděpodobné.

Já jenom aby se zase nebrecelo v přímém přenosu jako u Muellera. :D
730501
Tak se uklidnime *;)* Procedura tzv. impeachmentu může vést k odvolání prezidenta. To ale vzhledem k převaze Trumpových republikánů v Senátu není příliš pravděpodobné. Já jenom aby se zase nebrecelo v přímém přenosu jako u Muellera. *:D*
730499
4 -4
reagují: verbst
reagovat
About goddamn time.
730499
About goddamn time.
3 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: studo
Secretary of State Pompeo received permission from Ukraine Government to release the transcript of the telephone call I had with their President. They don’t know either what the big deal is. A total Witch Hunt Scam by the Democrats!
730495
Secretary of State Pompeo received permission from Ukraine Government to release the transcript of the telephone call I had with their President. They don’t know either what the big deal is. A total Witch Hunt Scam by the Democrats!
730491
1 -5
reagovat
reaguje na: verbst
A jako obvykle z toho nebude nic :+
730492
A jako obvykle z toho nebude nic *:+*
730487
1 -5
reagovat
reaguje na: verbst
koledoval si aj za ine veci, ale zda sa, ze whistleblower ma nanho nie len Ukrajinu 8)
730491
koledoval si aj za ine veci, ale zda sa, ze whistleblower ma nanho nie len Ukrajinu *8)*
730487
4 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat

Výkřik do tmy!

TYVOLE, IMPEACHMENT 
730487
TYVOLE, IMPEACHMENT 
Výkřik do tmy!
4 -3
reagují: AndyKaufman, studo
reagovat

Stand Up Zone

Hh, na Netflixu na mě vyběhl novej special Jeffa Dunhama a teda jako jo. Není to nic obejvnýho, není to nic z ranku Chapella ale strašně jsem se bavil. Bylo to prvoplánový, ale asi nějaká nostalgie (myslím, že ten původní I kill you, co bořil svýho času internet byl snad první stand up, co jsem kdy viděl) nebo co a párkrát jsem měl i záchvat smíchu. 
Co mě překvapilo byla velikost obecenstva, s tím by nezadal ani Kevin Hart, tyvole. 

Overall 7/10 a klidně někdy znova. 
730481
Hh, na Netflixu na mě vyběhl novej special Jeffa Dunhama a teda jako jo. Není to nic obejvnýho, není to nic z ranku Chapella ale strašně jsem se bavil. Bylo to prvoplánový, ale asi nějaká nostalgie (myslím, že ten původní I kill you, co bořil svýho času internet byl snad první stand up, co jsem kdy viděl) nebo co a párkrát jsem měl i záchvat smíchu.  Co mě překvapilo byla velikost obecenstva, s tím by nezadal ani Kevin Hart, tyvole.  Overall 7/10 a klidně někdy znova. 
Stand Up Zone
0 -1
reagovat

BookZone

Komturova smrt - Haruki Murakami

Mám hodně rád knihy od Murakamiho. Je to autor, od kterého si vždy rád přečtu nějakou knížku nebo povídky. Už jsem od něho přečetl dost, takže vím co od něho mohu čekat, a taky v jakém stylu se to ponese. A o to větší mě Murakami udělá radost, když mě dokáže něčím překvapit. U Komturovi smrti těch momentů překvapení tolik nebylo, přesto byl příběh a postavy dostatečně zajímavé, abych se nenudil a byl zvědavý jak to celé dopadne. Trošku mě vadí, že Murakami každou hlavní postavu vytváří podle toho samého mustru(neambiciózní, poslouchá jazz nebo operu, pije kvalitní whiskey, neznáme jeho jméno, komplikované vztahy s ženami, smrt příbuzného nebo kamaráda atd.). Na druhou stranu, Murakami moc dobře ví co dělá, a jeho postavy fungují na sto procent, i přestože se časem dostaví pocit opakovanosti. Oproti jiným knihám od autora mě dost překvapilo, jak moc často opakuje věci, které se v knize staly. Jakoby nám(sobě) neustále připomínal, konkrétní události, abychom na ně nezapomněly. Místy to může být trochu otravné, ale pokud čtete knihu delší čas, tak to občas osvěží paměť. Kniha má dobré tempo, a velmi příjemně se četla, zvláště když vezmu v potaz, jak málo se v ní vlastně stane. Murakami opravdu nikam nespěchá a dává si s některými věcmi na čas. Opět jsou zde linky a momenty, které autor nakousne a už je nedokončí, ale to by nebyl Murakami. Hodně se mi líbila postava pana Menšikiho a mladé Marie. Sedlo mě jakým způsobem postavy řeší své problémy a jak k nim přistupují. Nadpřirozená rovina se povedla a nebyl to vůbec rušivý element. Naopak mě zklamal konec, který mě přišel uspěchaný a takový nijaký, ale přesně sedl k pointě příběhu. Komturova smrt je hodně povedená knížka, kterou mnohem více ocení čtenáři, kteří znají autorův styl, nicméně i pro "nováčky" se bude jednat o kvalitní četbu, protože Murakami je dobrý spisovatel a parádní vypravěč příběhů. 8/10
730479
Komturova smrt - Haruki Murakami Mám hodně rád knihy od Murakamiho. Je to autor, od kterého si vždy rád přečtu nějakou knížku nebo povídky. Už jsem od něho přečetl dost, takže vím co od něho mohu čekat, a taky v jakém stylu se to ponese. A o to větší mě Murakami udělá radost, když mě dokáže něčím překvapit. U Komturovi smrti těch momentů překvapení tolik nebylo, přesto byl příběh a postavy dostatečně zajímavé, abych se nenudil a byl zvědavý jak to celé dopadne. Trošku mě vadí, že Murakami každou hlavní postavu vytváří podle toho samého mustru(neambiciózní, poslouchá jazz nebo operu, pije kvalitní whiskey, neznáme jeho jméno, komplikované vztahy s ženami, smrt příbuzného nebo kamaráda atd.). Na druhou stranu, Murakami moc dobře ví co dělá, a jeho postavy fungují na sto procent, i přestože se časem dostaví pocit opakovanosti. Oproti jiným knihám od autora mě dost překvapilo, jak moc často opakuje věci, které se v knize staly. Jakoby nám(sobě) neustále připomínal, konkrétní události, abychom na ně nezapomněly. Místy to může být trochu otravné, ale pokud čtete knihu delší čas, tak to občas osvěží paměť. Kniha má dobré tempo, a velmi příjemně se četla, zvláště když vezmu v potaz, jak málo se v ní vlastně stane. Murakami opravdu nikam nespěchá a dává si s některými věcmi na čas. Opět jsou zde linky a momenty, které autor nakousne a už je nedokončí, ale to by nebyl Murakami. Hodně se mi líbila postava pana Menšikiho a mladé Marie. Sedlo mě jakým způsobem postavy řeší své problémy a jak k nim přistupují. Nadpřirozená rovina se povedla a nebyl to vůbec rušivý element. Naopak mě zklamal konec, který mě přišel uspěchaný a takový nijaký, ale přesně sedl k pointě příběhu. Komturova smrt je hodně povedená knížka, kterou mnohem více ocení čtenáři, kteří znají autorův styl, nicméně i pro "nováčky" se bude jednat o kvalitní četbu, protože Murakami je dobrý spisovatel a parádní vypravěč příběhů. 8/10
BookZone
1 -1
reagovat
Joker začal s predpredajom listkov. Som zvedavý..
730397
Joker začal s predpredajom listkov. Som zvedavý..
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Díky moc, budu si na to dávat pozor. Při Ad Astra jsem si právě té zrnitosti všímal a nemohl jsem si vzpomenout, kdy naposledy jsem ji v kině zaregistroval (možná Dunkerk?). A zajímalo mě, jak často se analog používá a jestli dokáže digitál ten pocit nahradit. Takže ještě jednou děkuji za odpověď. 
730142
Díky moc, budu si na to dávat pozor. Při Ad Astra jsem si právě té zrnitosti všímal a nemohl jsem si vzpomenout, kdy naposledy jsem ji v kině zaregistroval (možná Dunkerk?). A zajímalo mě, jak často se analog používá a jestli dokáže digitál ten pocit nahradit. Takže ještě jednou děkuji za odpověď. 
730116
0 0
reagovat
reaguje na: Joker_George
Když je na imdb uvedeno "Panavision (Anamorphic) (Source Format)", respektive se někde dočteš o 16/35/70mm, je to vždycky analog. A pokud není zbytí, google pomůže přímo s typem kamery.
Nejjistější je pak podívat se na konci titlů na technická loga a pokud je uveden Kodak, pak je to jistojistě analog.
A že je to on šlo poznat už z traileru - vždy hledej drobné optické "vady", které ukazují na starší typ skel a takovou tu "organičnost" obrazu, kde se ti obraz jakoby rozzrní (čím vyšší rozlišení, tím to jde poznat líp).
Jinak dnes už je digitál na takové úrovni, že pokud filmař chce, dokáže toho docílit v postprodukci (respektive volbou oněch starších skel) i s digitálem. Samozřejmně ale, že když něco takového chce, vždycky raději sáhne přímo po analogu. Jedinou vyjímku z pravidla si vybavím jen u Rivalů...
730116
Když je na imdb uvedeno "Panavision (Anamorphic) (Source Format)", respektive se někde dočteš o 16/35/70mm, je to vždycky analog. A pokud není zbytí, google pomůže přímo s typem kamery. Nejjistější je pak podívat se na konci titlů na technická loga a pokud je uveden Kodak, pak je to jistojistě analog. A že je to on šlo poznat už z traileru - vždy hledej drobné optické "vady", které ukazují na starší typ skel a takovou tu "organičnost" obrazu, kde se ti obraz jakoby rozzrní (čím vyšší rozlišení, tím to jde poznat líp). Jinak dnes už je digitál na takové úrovni, že pokud filmař chce, dokáže toho docílit v postprodukci (respektive volbou oněch starších skel) i s digitálem. Samozřejmně ale, že když něco takového chce, vždycky raději sáhne přímo po analogu. Jedinou vyjímku z pravidla si vybavím jen u Rivalů...
730070
3 0
reagují: Joker_George
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se