Jsem rad, ze sem mohl nechat mobil v kapse a zaznam poridil nekdo jiny, ktery si to ale nemohl uzit. link
reaguje na:
okkac
Jenom ze Tears of dragon to stalo minimalne u me. Bo k tomu mam osobni vztah. A kde jinde to videt, na koncerech Maidnu to asi nehrajou. U me to byla hura akce jeste o pul seste vcera jsem listek nemel.
Jsem rad, ze sem mohl nechat mobil v kapse a zaznam poridil nekdo jiny, ktery si to ale nemohl uzit. link
Jsem rad, ze sem mohl nechat mobil v kapse a zaznam poridil nekdo jiny, ktery si to ale nemohl uzit. link|
reagovat
|


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu