reaguje na:
Gorecki
Hral jsem to v poradi: 7,8,2,3. Osmicka na sedmicku navazuje, tam je minuly dil potreba, ale jinak mi ty puvodni dily prijdou spis jako samostatne příběhy s necim vetsim na pozadi. Podle me si ctyrku zahrat muzes samostatne, lepsi prozitek budes mit kdybys hral dvojku, ve ktere jsou postavy ze ctyrky. Dvojku sezenes za pakatel a muzu ji doporucit, dohral jsem ji dvakrat po sobe.
|
reagovat
|



A to jsem u toho strávil před pár lety stovky hodin na kompu.
