
reaguje na:
SteKi
Já jsem se zatím nerozhoupal k předobjednávce, takže se k Betě dostanu až příští víkend ... uvidím, snad mě to přesvědčí 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

…takže to asi bude jen o zvyku.
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
Takže jsem pustil na Steamu příjemných 18 euro a vzal to i na PC a na odreagování to není vůbec zlý, už tomu dokázali dát ten klasickej BF feeling, kterej jsem měl naposledy u BF1. |
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|