
reaguje na:
SteKi
Jj, i vzít Atrea za (spoiler ty tři paní) Norns, tam je vtipná hláška s koněm 

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
A to je celé len vedľajšia oblast ktorá nemá s hlavným príbehom nič spoločné. Ak chceš tak ju môžeš preskočit a vrátiš sa neskôr keď ukončíš príbeh. Ale dá sa tam získať nová zbroj tak je to na tebe.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
FallenMaia
|
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|
Jo, ten film je super, ale aby stál vedle desítek Potomků lidí nebo Temného rytíře. Ehm, to zase ne.|
reagovat
|