Já mám pocit, že Ellie dokončila svůj příběhový oblouk smysluplně a ta pointa je dost silná.
Takže pokud bude nějaký díl:
1) Abby a Lev
2) Mladší a zlomený Joel, který nenašel mír v srdci
3) Jiný příběh. Třeba o hledání léku, Světlonoše, jiná organizace atd.
|
reagovat
|




