
Tak už jsem dostal na fb vyhazovat z PS5 české fanskupiny. Nesdílel jsem názor, že je lepší podporovat Putina než Ukrajinu 

|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

To je strašný. Otevírá se mi kudla v kapse, když tohle čtu (respektive to málo co se dá přečíst bez účtu)...


