Tie hry spája iba to že sú to open-world. A tam tá podobnosť končí. Ghost je skvelé urobený open -world s dobrým príbehom s zábavným súbojovym systémom. Plus nádherne štylizovaný svet.
Death Stranding je hra Hidea Kojimy. Takže je veľmi špecifická. Bude veľmi záležať či ti sadne jeho štýl rozprávania príbehu (za prvé dve-tri hodiny ťa pusti k ovládaniu asi tak na 15-20 minit. Inak sa pozeráš na špičkové cutsceny) a hrateľnosť.
reaguje na:
rollman69
|
reagují:
rollman69
|
reagovat
|

Všetko toto by som bral hneď.