reaguje na:
do_Od
Celá tá oblast mi prišla ako DLC ktoré ale je už od začiatku súčasťou hry. Proste sa na to vyprdni. Tam je toho strašne veľa a len to zdržuje od hlavného príbehu.
|
reagovat
|
Včera jsem tam byl celou noc (mám už nějakých 36 hodin na posledním savu) a furt mi chybí tak 1/3 z těch dalších lokací, dodělal jsem akorát džungli. Proč je to tak velký?!


