Já mám za sebou cca 25-27 hodin hraní. Mohu s klidným srdcem tvrdit, že se jedná o chytlavou hru u které není problém vydržet 5-6 hodin v kuse. Hra je pestrá, neustále se tam něco děje, akční pasáže nedají místy vydechnout, příběh je poutavý a zajímavý a to jakým způsobem se pracuje s charaktery je naprostá radost. Osobně mi sedlo, že příběh toho nabízí mnohem více, než jsem čekal. Zatím největší můj problém se hrou je ten, že je toho místy až moc. Než stačím dokončit jeden úkol, tak mi to začne nabízet dalších pět, skoro na každém rohu je nějaký Boss fight a díky dynamickému tempu si nestačím užít Mimirovi příběhy. Těším se až si k tomu zas sednu jelikož ten svět je moc dobře udělaný.
|
reagovat
|
Neviem sa od tej hry odtrhnúť. Je to jak 2018 ale vyšperkované k dokonalosti.
