Já už se snad blížím ke konci. Příběhově, technicky, actingem atd je to top. Je tam pětkrát víc postav jak v jedničce, ale všechny jsou zajímavé.
Pocitově mi to ale připadá nekonečné, o dost delší než jednička (popravdě si ji moc ale nepamatuju, možná to bylo stejné). A to jsem z vedlejších úkolů udělal jenom pár na první mapě u trpaslíku, jinak jedu jenom příběh. Toho repetitivního kombatu tam je na můj vkus tolik, že jakmile jsem dodělal to povinné a otevřela se mi mapa, neměl jsem nejmenší chuť tam zůstávat a posunul jsem se dál. Teď už docela trpím i u těch basic střetů, kterým se nevyhnu. Boss fighty jsou ale super.
Ragnarok
|
reagovat
|
Neviem sa od tej hry odtrhnúť. Je to jak 2018 ale vyšperkované k dokonalosti.