Ted kdyz konecne mam PS5, tak jsem stahnul GTA V PS5 verzi, a je to pekny, akorat teda predchozi GTA jsem vzdycky dohraval na PC a ta absence mysi me proste sere pri mireni na konzolich :(
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

), ale když už to HAL napsal, tak to zkopíruju: "Na tom Potterovi mě už teď mrzí že ten svět má magii tak hravou a originální, ale tady zase vidím jak háže firebaly a blesky, protože s tím co se používá v knihách si prostě nechtěli vystačit - beztak tam těch nepřátel budou hromady a souboják se zvrhne na to nejnudnější spamování útočných kouzel."

