
Začátek nové ságy.

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), ale když už to HAL napsal, tak to zkopíruju: "Na tom Potterovi mě už teď mrzí že ten svět má magii tak hravou a originální, ale tady zase vidím jak háže firebaly a blesky, protože s tím co se používá v knihách si prostě nechtěli vystačit - beztak tam těch nepřátel budou hromady a souboják se zvrhne na to nejnudnější spamování útočných kouzel."|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|
ale stejně to koupím jen pro ta prostředí, ta jsou fakt neskutečná. Ale aspoň po pár upřímných recenzích, jak ta hra vlastně funguje.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Jednak neverim ze to fakt vyjde letos - je to fakt meritkem obri - a druhak ze tam vsechno bude tak hladce krasne fungovat. Ulice plna realisticky se pohybujicich lidi, kdyz se prochazim po Hogsmeade? Od tymu, ktery dela AAA hru poprve? A ma to vyjit na PS4? Yeah.|
reagovat
|

|
reagovat
|































Odtrhlo mi dekel. To vyzerá až moc dobre aby to bola pravda. Vyzerá to ešte lepšie ako som si predstavoval. Predobjednávam! 
|
reagovat
|
Úplně jsem si říkal, že to musí být ten pán z Banshee.|
reagovat
|