)...
reaguje na:
TedGeorge
No tak super, díky moc - a nakonec i za ten adrenalin včera, když jsi nedlouho před vaší půlnocí, do které jsem potřeboval přežít, vytáhl kalibr z nejtěžších (zdravím tímto též naši milou tabulkářku!
)...
)...|
reagovat
|



