Občas mlčeti zlato
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
) a velká část má opět královské rodiny z neexistujících evropských monarchií usídlené na Pražském hradě. Dokonce používají jeden a ten samý záběr.|
reagovat
|
(Napadá mě teď Borg/McEnroe, ale určitě jsem to nedávno viděl i jinde.)|
reagují:
mkubalikova
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A inak ak sa to tu už kedysi riešilo alebo tu vznikol o tejto téme článok tak sa ospravedlňujem.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
okkac
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

|
reagovat
|