
reaguje na:
Fixer
Ja som písal Vincentovi nech mi tam kúpi lístok, lebo mojou kartou sa to nedá zaplatiť. Dúfam že mi odpíše, lebo to je highlight môjho výletu do New Yorku 

|
reagovat
|

Děkuji za odpověď.
