Když pak čtu, že šéf Take-Two básní o GTA, že má punc jak série o Jamesi Bondovi, v době vydání tohodle zpatlaného remasteru ...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagují:
belasis
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale chybí mi tam Spider-Man.|
reagovat
|
Hra je zadarmo, avšak v hre sú tzv. mikrotranzakcie, ktoré však našťastie nie sú také vlezlé ako v iných prípadoch. Ja som si kúpil štartovaci balíček za 5 eur a neoľutoval som, okrem goldov a surovím je v tom hlavne strieborný meč, v základe máte iba oceľovýa ceny sú tam vysoké a goldy sa získavajú pomaly. Toľko k stručnému opisu hry.|
reagovat
|
.|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|