Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 28181 - 28200 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
Podle mě nejseš čínskej bůh srandy
805327
Podle mě nejseš čínskej bůh srandy
805326
8 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Vočumování neni balení. Jestli někdy dotáh ňákou domu, tak já jsem činskej bůh srandy.
805326
Vočumování neni balení. Jestli někdy dotáh ňákou domu, tak já jsem činskej bůh srandy.
805325
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: The Joker
No obavam se, ze Rainmaker nema jak balit ty holky v saunách atd...
805325
No obavam se, ze Rainmaker nema jak balit ty holky v saunách atd...
805323
5 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Jako ze zas pujdou vsude videt vsechny ty "krasne" obliceje? Noo, super. :)):))
805323
Jako ze zas pujdou vsude videt vsechny ty "krasne" obliceje? Noo, super. *:))**:))*
805321
3 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: DanteAlighieri
Už drž passy.
805322
Už drž passy.
805319
7 -4
reagovat
kdyby se neudělali koalice tak by na plné čáře vyhrálo ANO a šlo by do vlády s nějakým žoldákem. 

Osobně teď fakt nečekám žádný zázraky. Snad jen aby už kurva doprdele zrušili nošení roušek všude.
805321
kdyby se neudělali koalice tak by na plné čáře vyhrálo ANO a šlo by do vlády s nějakým žoldákem.  Osobně teď fakt nečekám žádný zázraky. Snad jen aby už kurva doprdele zrušili nošení roušek všude.
2 -8
reagují: The Joker
reagovat
Prosím Vás, počítám dobře? Mne totiž vychází, že Piráti získali DVĚ procenta:
1 křeslo = 26 875 hlasů
 x 4 = 107 500
z 5 375 090 platných hlasů = 2%
Na ČSU k dnešnímu dni není k jednotlivým stranám uveden žádný údaj.
805319
Prosím Vás, počítám dobře? Mne totiž vychází, že Piráti získali [b]DVĚ[/b] procenta: 1 křeslo = 26 875 hlasů  x 4 = 107 500 z 5 375 090 platných hlasů = 2% Na ČSU k dnešnímu dni není k jednotlivým stranám uveden žádný údaj.
2 -13
reagují: HAL, Milosh
reagovat
reaguje na: The Joker
Babiš levici v podstatě zlikvidoval. Pokud dodrží slovo, tak pak vidím šanci pro obě komunistické partaje, aby se do sněmovny příště zase vrátily. Tyhle volby vůbec nebyly o souboji pravice x levice. Vyvozovat z aktuálního propadu levice dalekosáhlé závěry je asi stejně smysluplné, jako vyvozovat podobné závěry z vykrouškování Pirátů.
805310
Babiš levici v podstatě zlikvidoval. Pokud dodrží slovo, tak pak vidím šanci pro obě komunistické partaje, aby se do sněmovny příště zase vrátily. Tyhle volby vůbec nebyly o souboji pravice x levice. Vyvozovat z aktuálního propadu levice dalekosáhlé závěry je asi stejně smysluplné, jako vyvozovat podobné závěry z vykrouškování Pirátů.
805290
8 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Geniální:D Zejtra za ním dorazí nabíječka, zahraje mu na klarinet a bude v cajku cobydup. 
805299
Geniální*:D* Zejtra za ním dorazí nabíječka, zahraje mu na klarinet a bude v cajku cobydup. 
805283
3 -4
reagovat

bookzone

Tak můžu čerstvě doporučit i druhý zahlerovský western Wraiths of the Broken Land (po výborném A Congregation of Jackals). Tentokrát o něco míň westernové, a o něco víc akční a hororové. Opět ale tím zlým, podlým způsobem, kdy tam není moc postav, kterým by se dalo fandit, a ještě míň, které byste mohli mít rádi. Ale stejně o ty parchanty na konci máte strach. Po první odporné kapitole jsem si dal den pauzu, abych se na to naladil, a pak to víceméně slupnul jako malinu. Dobrý je, že hlavní zápletka se poměrně rychle (alespoň na žánrový standard) vyřeší, a zbytek je takový uhnutí směrem, který bych nečekal, ale který jsem si o to víc užil. Nejhorší je, že bych si teď zase strašně přál filmovou adaptaci, ale nějak se s nima Zahler seknul, takže kdo ví. 
805298
Tak můžu čerstvě doporučit i druhý zahlerovský western [url=https://www.amazon.com/Wraiths-Broken-Land-Craig-Zahler/dp/1935738364]Wraiths of the Broken Land[/url] (po výborném A Congregation of Jackals). Tentokrát o něco míň westernové, a o něco víc akční a hororové. Opět ale tím zlým, podlým způsobem, kdy tam není moc postav, kterým by se dalo fandit, a ještě míň, které byste mohli mít rádi. Ale stejně o ty parchanty na konci máte strach. Po první odporné kapitole jsem si dal den pauzu, abych se na to naladil, a pak to víceméně slupnul jako malinu. Dobrý je, že hlavní zápletka se poměrně rychle (alespoň na žánrový standard) vyřeší, a zbytek je takový uhnutí směrem, který bych nečekal, ale který jsem si o to víc užil. Nejhorší je, že bych si teď zase strašně přál filmovou adaptaci, ale nějak se s nima Zahler seknul, takže kdo ví. 
bookzone
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Uz jsem myslel, ze je to prezidentovi bez toho odkazu.
805292
Uz jsem myslel, ze je to prezidentovi bez toho odkazu.
805283
3 -3
reagovat
reaguje na: Filmovekladelko
Urcite nezapominam ze Ano zacinalo jako stredo-pravice a pak oportunisticky otocili. Nicmene ted jsou bez sance ziskat vetsinu v PS, SocDem a Komunisti jsou uplne mimo, Zeleni prisli od minula o tretinu hlasu a Pirati, ktere povazuji za levicove i kdyz se cpou doprava, maji jen ctyri mandaty. To celkem povazuji za vyrazny propad levice.
805290
Urcite nezapominam ze Ano zacinalo jako stredo-pravice a pak oportunisticky otocili. Nicmene ted jsou bez sance ziskat vetsinu v PS, SocDem a Komunisti jsou uplne mimo, Zeleni prisli od minula o tretinu hlasu a Pirati, ktere povazuji za levicove i kdyz se cpou doprava, maji jen ctyri mandaty. To celkem povazuji za vyrazny propad levice.
805288
2 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: The Joker
Nějak zapomínáš, že v první vlně dostalo ANO hlasy převážně od voličů ODS. Vysávaní ČSSD začalo až ve druhé vlně.
805288
Nějak zapomínáš, že v první vlně dostalo ANO hlasy převážně od voličů ODS. Vysávaní ČSSD začalo až ve druhé vlně.
805267
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ty vole!!! :D

Tedy souhlas, samozřejmě.
805287
Ty vole!!! *:D* Tedy souhlas, samozřejmě.
805283
6 0
reagovat
Cca dva roky před osmdesátkou se to bohužel dalo trochu čekat a nezbývá než popřát hodně sil a ať to dopadne dobře. Souhlasím se všemi, že poslední roky dělal slušnou ostudu a sledovat ty (naštěstí už ne tolik četné) mediální výstupy bylo hodně cringe, ale lidsky si prostě přeju, ať tu s námi ještě nějakou dobu je link
805283
Cca dva roky před osmdesátkou se to bohužel dalo trochu čekat a nezbývá než popřát hodně sil a ať to dopadne dobře. Souhlasím se všemi, že poslední roky dělal slušnou ostudu a sledovat ty (naštěstí už ne tolik četné) mediální výstupy bylo hodně cringe, ale lidsky si prostě přeju, ať tu s námi ještě nějakou dobu je https://www.expres.cz/celebrity/felix-slovacek-kolaps-lucie-gelemova-dagmar-patrasova.A211010_112525_dx-celebrity_vlt
16 0
reagují: Milosh, okkac, Barv666
reagovat
Novinky no
805276
Novinky no
805273
1 -5
reagovat
Pan profesor Fiala měl, beze ironie, hezký projev i mne dojal. Ale je to idealista,  západ ke kterému vzhlíží (a nejen on) přestává existovat. Co nás čeká? A je jedno kdo by vyhrál volby. Zvyšování daní, byť se snad vyjma ČSSD, všichni zaklínali, že je zvyšovat nebudou. Pro stát s modelem ekonomiky - tzv závislá ekonomika, kdy stát (to není sprosté slovo, ale to jsme MY - Rousseau a jeho Společenská smlouva) nemá kontrolu na výstupní kapacitou je to JEDINÝ zdroj pro rozpočet. Pokračování inflace jak z důvodu krize celosvětové distribuce, tak pro tzv kvantitativní uvolňování. Z politické roviny je možné, že si projdeme tím čím si prochází Slovensko s koalicí OLaNO - velké naděje a následné probuzení ze sna. Strašné rád bych se mýlil. A ze zelené smlouvy se pokud budeme součásti EU nevymaníme, kdy její načasování po pandemii je nepochopitelné a vražedné.
805271
Pan profesor Fiala měl, beze ironie, hezký projev i mne dojal. Ale je to idealista,  západ ke kterému vzhlíží (a nejen on) přestává existovat. Co nás čeká? A je jedno kdo by vyhrál volby. Zvyšování daní, byť se snad vyjma ČSSD, všichni zaklínali, že je zvyšovat nebudou. Pro stát s modelem ekonomiky - tzv závislá ekonomika, kdy stát (to není sprosté slovo, ale to jsme MY - Rousseau a jeho Společenská smlouva) nemá kontrolu na výstupní kapacitou je to JEDINÝ zdroj pro rozpočet. Pokračování inflace jak z důvodu krize celosvětové distribuce, tak pro tzv kvantitativní uvolňování. Z politické roviny je možné, že si projdeme tím čím si prochází Slovensko s koalicí OLaNO - velké naděje a následné probuzení ze sna. Strašné rád bych se mýlil. A ze zelené smlouvy se pokud budeme součásti EU nevymaníme, kdy její načasování po pandemii je nepochopitelné a vražedné.
4 -11
reagovat
K breku kvůli fašizujícím komoušům a socanům fakt nevidím důvod, to už je levice jen deklarativně.

Zrušit Green deal a pak úspěšný czexit, hm :D
805268
K breku kvůli fašizujícím komoušům a socanům fakt nevidím důvod, to už je levice jen deklarativně. Zrušit Green deal a pak úspěšný czexit, hm *:D*
4 -9
reagovat
No, ze v zemi jako CR uplne zmizi levice je pomerne sokujici (a kdyz se tim smerem hnulo naposledy tak vzniklo ANO, to jen tak btw) a asi spoustu lidi ceka v pristich 18 mesicich neprijemne probuzeni... Nicmene predstava ze se CR nejak vymani z green dealu nebo jej uplne zastavi... mne pripada velice, velice naivni. ;)
805267
No, ze v zemi jako CR uplne zmizi levice je pomerne sokujici (a kdyz se tim smerem hnulo naposledy tak vzniklo ANO, to jen tak btw) a asi spoustu lidi ceka v pristich 18 mesicich neprijemne probuzeni... Nicmene predstava ze se CR nejak vymani z green dealu nebo jej uplne zastavi... mne pripada velice, velice naivni. ;)
10 -4
reagují: Filmovekladelko
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Obě strany autentické levice stojí za hovno. Podle mě je zde prosto pro vznik úplně nové středově demokratické konzervativně levicové strany. ;)
Jako odpůrce progresivní levice jsou rád, že Piráti neuspěli. 8) 
Pokud nová vláda zvládne zablokovat Green deal bude to jen dobře. 
805265
Obě strany autentické levice stojí za [spoiler]hovno[/spoiler]. Podle mě je zde prosto pro vznik úplně nové středově demokratické konzervativně levicové strany. *;)* Jako odpůrce progresivní levice jsou rád, že Piráti neuspěli. *8)*  Pokud nová vláda zvládne zablokovat Green deal bude to jen dobře. 
805264
3 -8
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se