Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 28201 - 28220 Napsat příspěvek

Volby

Jsem velmi zklamán, autentická levice mimo. Zneklidňující je, co to vypovídá o rozpoznávacích schopnostech lidí. Ocitáme se totiž na ekonomicko-politické křižovatce, která se kumulovala dvacet let. Ta drsná realita krize, jež se na nás valí - Škodovka zavírá, energie se zdražují, zelený úděl jede vesele dál, emisní povolenky se rušit nebudou, postřiky se zakazují, dodavatelské řetězce kolabují, hrozby kontinentálních blackoutů, nadcházející tuhá a drsná zima...
Ke kladům voleb patří snad jedině vykroužkování Pirátů. A protože nejlepší na chmury je práce, pustím se pro uklidnění během dneška do výroby kimchi a prepperských experimentů s lihovým krbem, možná se mi to bude s naší novou vládou již brzy hodit. ;)
805264
Jsem velmi zklamán, autentická levice mimo. Zneklidňující je, co to vypovídá o rozpoznávacích schopnostech lidí. Ocitáme se totiž na ekonomicko-politické křižovatce, která se kumulovala dvacet let. Ta drsná realita krize, jež se na nás valí - Škodovka zavírá, energie se zdražují, zelený úděl jede vesele dál, emisní povolenky se rušit nebudou, postřiky se zakazují, dodavatelské řetězce kolabují, hrozby kontinentálních blackoutů, nadcházející tuhá a drsná zima... Ke kladům voleb patří snad jedině vykroužkování Pirátů. A protože nejlepší na chmury je práce, pustím se pro uklidnění během dneška do výroby kimchi a prepperských experimentů s lihovým krbem, možná se mi to bude s naší novou vládou již brzy hodit. *;)*
Volby
3 -21
reagují: DarkSith
reagovat
Lingvistické okénko:
latinsky "communis" = (chvilka překvapení) česky "spolu"
ale když tedy patříme na ten "západ" (pan profesor Fiala to říkal a dokonce i Vopakovaně) kde v EU parlamentě převládají ideje  Frankfurtské školy, kterou založil nějakej Horkheiemr (marxista jak řemen) a Adorno, tak je to asi cajk.
805249
Lingvistické okénko: latinsky [i]"communis"[/i] = (chvilka překvapení) česky [i]"spolu"[/i] ale když tedy patříme na ten "západ" (pan profesor Fiala to říkal a dokonce i Vopakovaně) kde v EU parlamentě převládají ideje  Frankfurtské školy, kterou založil nějakej Horkheiemr (marxista jak řemen) a Adorno[i], tak je to asi cajk. [/i]
2 -16
reagovat
Z voleb mám radost a těším se na následující roky, které jsou nadějným příslibem k návratu do let 2006-2013, kdy také vládla (pravda pokaždé s předčasným koncem), s jedním přerušením úřednické vlády, koalice ODS+KDU-ČSL+Zelení, poté ODS+TOP09+VV (Lidem). Ale když to nevyšlo ve třech, tak to třeba v pěti půjde lépe.  
805246
Z voleb mám radost a těším se na následující roky, které jsou nadějným příslibem k návratu do let 2006-2013, kdy také vládla (pravda pokaždé s předčasným koncem), s jedním přerušením úřednické vlády, koalice ODS+KDU-ČSL+Zelení, poté ODS+TOP09+VV (Lidem). Ale když to nevyšlo ve třech, tak to třeba v pěti půjde lépe.  
3 -10
reagovat
reaguje na: Gonzi
Vsak ta koalice byl napad Piratu, ne? Aby meli vic procent nez Ano a zaroven v PS udrzeli Starosty. A po nich az prislo Spolu. Chapu ze kazdy chce pocitit uspech a uznani, ale nekdy je lepsi se divat jen na sebe a nespekulovat. Takhle se mohou schovavat za vyhru opozice, ale faktem je ze nebudou mit ani klub... Tohle je opravdu priklad do ucebnic.
805243
Vsak ta koalice byl napad Piratu, ne? Aby meli vic procent nez Ano a zaroven v PS udrzeli Starosty. A po nich az prislo Spolu. Chapu ze kazdy chce pocitit uspech a uznani, ale nekdy je lepsi se divat jen na sebe a nespekulovat. Takhle se mohou schovavat za vyhru opozice, ale faktem je ze nebudou mit ani klub... Tohle je opravdu priklad do ucebnic.
805240
6 -3
reagovat
No, to se Piratum fakt vyplatilo... Jen prispevek na mandat poslance cini rocne 900K a oni jich ztratili 18. Za ctyri roky je to pres 60 micu. Docela dost za naivitu a lidi typu Dostal. :o
805242
No, to se Piratum fakt vyplatilo... Jen prispevek na mandat poslance cini rocne 900K a oni jich ztratili 18. Za ctyri roky je to pres 60 micu. Docela dost za naivitu a lidi typu Dostal. *:o*
7 -3
reagovat
Z voleb mám radost, popravdě taky jsem kroužkoval na pražské kandidátce především Starosty, i když mi Piráti nijak zvlášť nevadí, tak mě ve volební kampani (hlavně ke konci) dost odrazovaly, ta jejich stoprocentní transparentnost, kde všichni vidí nad čím diskutují, jaké názory někdo předhazuje a potom se to vyvrací, protože to, že někdo vznesl něco do diskuze, neznamená, že je to postoj celé strany, ale jen debata, to jim hodně ublížilo, a mně to také vadilo. Takže jsem dal kroužky Starostům, i když před Bartošem respekt a nebude mi vůbec vadit, když obhájí svůj post lídra, vlastně mu to přeji a doufám, že celá pirátská strana se z výsledků voleb poučí. 
805241
Z voleb mám radost, popravdě taky jsem kroužkoval na pražské kandidátce především Starosty, i když mi Piráti nijak zvlášť nevadí, tak mě ve volební kampani (hlavně ke konci) dost odrazovaly, ta jejich stoprocentní transparentnost, kde všichni vidí nad čím diskutují, jaké názory někdo předhazuje a potom se to vyvrací, protože to, že někdo vznesl něco do diskuze, neznamená, že je to postoj celé strany, ale jen debata, to jim hodně ublížilo, a mně to také vadilo. Takže jsem dal kroužky Starostům, i když před Bartošem respekt a nebude mi vůbec vadit, když obhájí svůj post lídra, vlastně mu to přeji a doufám, že celá pirátská strana se z výsledků voleb poučí. 
10 -4
reagovat
reaguje na: HAL
Upřímně mi přijde hloupé, že takhle vůbec lze volit. Není tam žádná garance ničeho - Piráti jsou vykroužkovaní pryč a zároveň neexistuje nástroj, který by tu koalici nutil fungovat. Nějak mi uniká v čem je to lepší, než volit samostatně...
805240
Upřímně mi přijde hloupé, že takhle vůbec lze volit. Není tam žádná garance ničeho - Piráti jsou vykroužkovaní pryč a zároveň neexistuje nástroj, který by tu koalici nutil fungovat. Nějak mi uniká v čem je to lepší, než volit samostatně...
805233
2 -7
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Barv666
Mě to docela překvapilo, není to tak dávno co je průzkumy stavěly hodně vysoko.

Pořád docela respekt k Bartošovi protože ze všech Pirátských stran v Evropě si ti u nás vedou nejlíp, dostali se v očích občanů z kuriozity na okraji do mainstreamu. Jen ten přechod imho oni sami tak úplně nezvládají, no uvidí se jak si povedou ve vládě.
805238
Mě to docela překvapilo, není to tak dávno co je průzkumy stavěly hodně vysoko. Pořád docela respekt k Bartošovi protože ze všech Pirátských stran v Evropě si ti u nás vedou nejlíp, dostali se v očích občanů z kuriozity na okraji do mainstreamu. Jen ten přechod imho oni sami tak úplně nezvládají, no uvidí se jak si povedou ve vládě.
805237
10 -5
reagovat
reaguje na: HAL
Je to pro ně tvrdá lekce, a tu potřebují. Protože jo, i když mají moje sympatie, dělali někdy hrozné chyby. Teď jsou na rozcestí, ještě mají šanci, poučí se - anebo skončí jako Zelení.
805237
Je to pro ně tvrdá lekce, a tu potřebují. Protože jo, i když mají moje sympatie, dělali někdy hrozné chyby. Teď jsou na rozcestí, ještě mají šanci, poučí se - anebo skončí jako Zelení.
805233
2 -4
reagují: HAL
reagovat
Pro mě je největší výhra to, že se Babiš za někým plazi a doufá, že jeho stranu vezmou mezi sebe...
805235
Pro mě je největší výhra to, že se Babiš za někým plazi a doufá, že jeho stranu vezmou mezi sebe...
14 -4
reagovat
reaguje na: Barv666
Co tak čtu statusy svých Pirátských přátel na fb, oni často ani nepochopili že kroužkovat by měli, i když Piráti jsou na kandidátce jako leadeři.
Nemohu říct že bych z toho byl smutný, Starostové mi byli sympatičtější.
805233
Co tak čtu statusy svých Pirátských přátel na fb, oni často ani nepochopili že kroužkovat by měli, i když Piráti jsou na kandidátce jako leadeři. Nemohu říct že bych z toho byl smutný, Starostové mi byli sympatičtější.
805231
12 -4
reagují: Gonzi, Barv666
reagovat
Jit tam s 4/200 z no.1 a premiera jeste nekdy behem Q1... To je dost nedustojne, ale hlavne do budoucna by se to melo nejak osetrit. Kdyz budes vykrouzkovan pod 10/200, tak by mela prijit stopka imo.
805232
Jit tam s 4/200 z no.1 a premiera jeste nekdy behem Q1... To je dost nedustojne, ale hlavne do budoucna by se to melo nejak osetrit. Kdyz budes vykrouzkovan pod 10/200, tak by mela prijit stopka imo.
2 -5
reagovat
reaguje na: studo
Piráti vlastně skoro ne, mají jen čtyři mandáty, STAN má 33 - kroužkování se ukázalo v plné síle a pro ně tedy naprosto katastrofálně.
805231
Piráti vlastně skoro ne, mají jen čtyři mandáty, STAN má 33 - kroužkování se ukázalo v plné síle a pro ně tedy naprosto katastrofálně.
805230
7 -2
reagují: HAL
reagovat
to ze vam spolu a pirati-stan vyhrali je jedna vec, ale to ze tam nemate komancov a iny pleb a v podstate len 4 subjekty (ano, su to koalicie) tak to gucci. Hadam to teraz neposeru mocenske tlacenice na skladanie vlady. :+
805230
to ze vam spolu a pirati-stan vyhrali je jedna vec, ale to ze tam nemate komancov a iny pleb a v podstate len 4 subjekty (ano, su to koalicie) tak to gucci. Hadam to teraz neposeru mocenske tlacenice na skladanie vlady. *:+*
6 -4
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
No asi takhle... link
805228
No asi takhle... https://www.youtube.com/watch?v=IUZEtVbJT5c&t=13s
805224
5 -4
reagovat
reaguje na: studo
Možná už bukuje let do Argentiny. No a Zeman, to je těžký - my ani jistě nevíme, jestli žije :D
805227
Možná už bukuje let do Argentiny. No a Zeman, to je těžký - my ani jistě nevíme, jestli žije *:D*
805225
7 -4
reagovat
reaguje na: Barv666
Babisa nam naspat neposielajte 8) inak congratz. Dufam, ze pan Zeman vam to neokoreni este...
805225
Babisa nam naspat neposielajte *8)* inak congratz. Dufam, ze pan Zeman vam to neokoreni este...
805224
14 -5
reagují: Barv666
reagovat
Ciwe o Muskovi se tu hádáte jak o život, a pak takové krásné volby a ani slovo?
805224
Ciwe o Muskovi se tu hádáte jak o život, a pak takové krásné volby a ani slovo?
13 -9
reagují: Memphis, studo
reagovat
reaguje na: MarvinP
To právě není pravda. Starlink bude mít pro různé země různou cenovou politiku. Čeští zájemci k tomu dostali dotazník. Princip masového rozšíření je aby to bylo levné a dostupné. 

Nabídka, poptávka... To udělá tu cenu, první semestr VS možná ani to ne.
805207
To právě není pravda. Starlink bude mít pro různé země různou cenovou politiku. Čeští zájemci k tomu dostali dotazník. Princip masového rozšíření je aby to bylo levné a dostupné.  Nabídka, poptávka... To udělá tu cenu, první semestr VS možná ani to ne.
805201
2 -2
reagovat
Tak jistě, můžeme se hádat, jestli Starling v prvé řadě zlepšuje žalostné podmínky předsudečně opomíjené profigamerské komunity ve střední africe, nebo jestli je to hlavně trénink pro Muskův let na Mars. Ať tak či tak, důležité  je, že ty biliardy vyresi nějaký podstatný světový problém a nejpudou na nějakou blbost. 
805206
Tak jistě, můžeme se hádat, jestli Starling v prvé řadě zlepšuje žalostné podmínky předsudečně opomíjené profigamerské komunity ve střední africe, nebo jestli je to hlavně trénink pro Muskův let na Mars. Ať tak či tak, důležité  je, že ty biliardy vyresi nějaký podstatný světový problém a nejpudou na nějakou blbost. 
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se