Na Bondovi v Hodoníně to byla stejná zkušenost. U vstupu se jen ptali, ale nechtěli kontrolovat. Ostatně to není v jejich kompetenci. Bylo aspoň fajn vidět téměř plný sál a situaci jako za normálu. Kdyby po rekonstrukci museli plnit jen max. 50%, byl by to dost smutný pohled.
Kdyby nařízení zrušili úplně, na základě příznivé situaci, lidi by chodili ještě víc. Ten zájem tam prostě přetrvává a současná podzimní nabídka ho umocňuje. Tak snad se to neposere.
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|



Mhd.. minuly tyden jsem byl den v Ove, dvakrat jel a jedini bez ochrany muzi kolem 50. Opet a zase. Jestli se vecne breci na mlade a kdesik cosik... Tak ted bych se nebranil Loganove uteku. Teda, trosku posunutemu... 