reaguje na:
SteKi
Tak to je o tom populismu. Jako ze se ta situace vnima, ale nemuzeme riskovat ztratu volicu, co s tim maji problem, takze se na ruzne situace vymysli vyjimky... proto volby nejsou o nejakych idealech a hodnotach, ale jede se stylem "na kazde zbozi se najde kupec". :)
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

