Hele dobrý, ale:
zaprvé - proč to píšeš sem a jaké doufáš že tu vzbudíš reakce?
zadruhé - co máš proti Japonským whisky, když ty jsou docela dost vyhlášené (i když specifické, ale to jsou všechny lepší whisky)?
zatřetí - co jiného jsi čekal od tak mainstreamového klubu jako je Radost?
reaguje na:
DanteAlighieri
|
reagovat
|

