reaguje na:
KARLOS
V kavárně se mě nikdo na nic neptal ani v restauraci. A v obchodě s oblečením taky ne. Sice mám za sebou první dávku očkování a v práci se testujeme, ale je evidentní, že podobná "opatření" jsou jen formální. Záleží jen na náhodě jestli tam nebude i někdo nakažený.
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|


