Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 31301 - 31320 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Rychlá otázka: Proč?
781516
Rychlá otázka: Proč?
781515
5 -2
reagovat
Je to absolutně šílené. link

Hledám nějaký díl, kde je aspoň jedna rodina úplně v pohodě. Hledá se to dost blbě. :D
781515
Je to absolutně šílené. https://www.youtube.com/watch?v=uxDshwaE97Q Hledám nějaký díl, kde je aspoň jedna rodina úplně v pohodě. Hledá se to dost blbě. *:D*
2 -6
reagují: Ne__Ty, TedGeorge
reagovat
Jako upřímně bych si raději pustil deset dílu Prostřena, než jeden díl Výměny manželek...
781512
Jako upřímně bych si raději pustil deset dílu Prostřena, než jeden díl Výměny manželek...
11 -2
reagovat
Sleduju další díly a je to teda hell jako blázen. :o
781509
Sleduju další díly a je to teda hell jako blázen. *:o*
2 -5
reagovat
Tak jsem v kovidové době znovu objevil Výměnu manželek. No ale tenhle sudetský díl z Bíliny a Liberce je fakt strašné peklo. :o:(
781463
Tak jsem v kovidové době znovu objevil Výměnu manželek. No ale [url=https://www.youtube.com/watch?v=zQ-KcEvzrX0]tenhle sudetský díl z Bíliny a Liberce[/url] je fakt strašné peklo. *:o**:(*
4 -8
reagovat
781462
[url=https://www.youtube.com/watch?v=w6UH1j9rCyo]Placebo & The Death of "Nancy Boy" | New British Canon[/url]
1 0
reagovat
Darth Vader grill
link
781399
Darth Vader grill https://www.facebook.com/craftypanda/videos/2727035137608203/
2 0
reagovat
Konečně si uvědomil, ze je Hobbit?
781395
Konečně si uvědomil, ze je [url=https://youtu.be/32s1zi4SwaE]Hobbit?[/url]
3 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Škoda. Třeba se zase po letech aspoň dočkáme nějaký pecky od Kanyeho... 
781392
Škoda. Třeba se zase po letech aspoň dočkáme nějaký pecky od Kanyeho... 
781386
2 -1
reagovat
Kimye :o
781386
Kimye *:o*
2 -1
reagují: verbst
reagovat
781353
[url=https://www.facebook.com/QTandRR/videos/263178472108329]Link[/url] *:D*
6 0
reagovat
Mně se hrozně líbí Novotný, který neustále káže o marketingu, PR, nezvládnuté damage control různých celebrit a přitom to co od té doby předvádí na facebooku je neskutečné šlapání v ho*nech. :D
781349
Mně se hrozně líbí Novotný, který neustále káže o marketingu, PR, nezvládnuté damage control různých celebrit a přitom to co od té doby předvádí na facebooku je neskutečné šlapání v ho*nech. *:D*
4 0
reagovat
No jo, na Slovensku byla aféra s Dominikou Cibulkovou, u nás je to Petra Kvitová. :D
781331
No jo, na Slovensku byla aféra s Dominikou Cibulkovou, u nás je to Petra Kvitová. *:D*
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To neee :D:D Tak to je obecne mysleni strasny spousty ceskych sportovcu, ze jim kazdy zavidi a jinde je to uplne jinak, i kdyz tam nikoho neznaj (mimo to svy prostredi). Proste nalhavani si a odtrzenost od reality. Taky nedostatky ve vychove a pozdeji jejich bublina, no. Ale ona sla fakt v Praze do haje, bohuzel...
781329
To neee *:D**:D* Tak to je obecne mysleni strasny spousty ceskych sportovcu, ze jim kazdy zavidi a jinde je to uplne jinak, i kdyz tam nikoho neznaj (mimo to svy prostredi). Proste nalhavani si a odtrzenost od reality. Taky nedostatky ve vychove a pozdeji jejich bublina, no. Ale ona sla fakt v Praze do haje, bohuzel...
781328
4 0
reagovat
reaguje na: The Joker
No já narážel na tu kauzu, že má právo ojebávat daně přes Monako a každý komu to vadí je hnusnej závistivej Čecháček. To nevím kde bydlela, hádám že "tady" asi nemyslíš u vás v Monaku. :D
781328
No já narážel na tu kauzu, že má právo ojebávat daně přes Monako a každý komu to vadí je hnusnej závistivej Čecháček. To nevím kde bydlela, hádám že "tady" asi nemyslíš u vás v Monaku. *:D*
781327
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
PK byla tady v pohode, ale od prestehovani do Prahy ji nikdo nepoznava...
781327
PK byla tady v pohode, ale od prestehovani do Prahy ji nikdo nepoznava...
781295
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Jo Babiš dal Prymulovi padáka a Fiala podle mne Vondrovi s Novotným ani nezavolá. 
Tohle je přesně ten papalášismus, který sral lidi za komunismu. Obrovská porce zákazů a nesvobody, která je teď omluvitelná, ale evidentně zase jsou si některý prasata od Orwella rovnější. 

WTF je to od Kvitové, která se asi s Cibulkovou vsadila kdo víc nasere lidi. 
781295
Jo Babiš dal Prymulovi padáka a Fiala podle mne Vondrovi s Novotným ani nezavolá.  Tohle je přesně ten papalášismus, který sral lidi za komunismu. Obrovská porce zákazů a nesvobody, která je teď omluvitelná, ale evidentně zase jsou si některý prasata od Orwella rovnější.  WTF je to od Kvitové, která se asi s Cibulkovou vsadila kdo víc nasere lidi. 
8 -1
reagují: The Joker
reagovat
Už dostal padáka. Prymula se sám vyautoval. :D
781294
Už dostal padáka. Prymula se sám vyautoval. *:D*
3 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Škoda že nejsme v pohádce s čerty nejsou žerty... Už by tam v tom kotli všichni byli ..
781293
Škoda že nejsme v pohádce s čerty nejsou žerty... Už by tam v tom kotli všichni byli ..
781272
2 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Neřeš malé české čuráčky, buď pozitivní, právě jsme vyhodili další auto na Mars :):+
781277
Neřeš malé české čuráčky, buď pozitivní, právě jsme vyhodili další auto na Mars *:)**:+*
781272
9 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se