On je taky mýtus, že je pes bez člověka smutný… Jistě, pokud je sám v bytě, tak určitě. Na druhou stranu když jsou dva na zahradě, potřebují neporovnatelně méně pozornosti. A ruku na srdce – kolik lidí mimo koronu se v bytě o ty psy/psa tak stará? Tohle není o lidech, nebo o prostoru. To je o celkovém přístupu k chovu domácího mazla. Stejně dobře se může mít jeden pes v gasonce, jakožto pes na zahradě a stejně blbě se může mít pes v boudě, stejně jako pes ve 100m2 bytě...
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|



