reaguje na:
Godlike
Brněnské Výstaviště je velký prostor a bloudil bych tam. Nikdy předtím jsem tam nebyl a v cizím prostoru se zkrátka neumím orientovat. Tak mi vždycky ukazovali, kudy jít. Pomohli mi s vyplněním dotazníku, ptali se mě, jaké užívám léky atd. Prostě mi pomohli, abych vše zvládl v pohodě.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|




