
A ještě se vrátí PainKiller?! Jednička pro nás byla tehdy s obrovskými bossy a sekáčkem proti hromadě potvor, něco jako Mortal Kombat pro o dekádu starší generaci

|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|


