Nicméně jako wowkař fakt oceňuju, že i navzdory probíhajícímu skandálu si na Instagramu do storíčka postne launch The Burning Crusade se srdíčkem.
edit: Tak sám rezignoval, good. Kurva, přesně takhle se to má v politice dělat, když nejdeš příkladem, když neprezentuješ zájmy občanů, tak máš skončit. O to víc mě sere, že něco tak základního Babiš a spol. vůbec nerespektují.



