reaguje na:
studo
Hele v podstatě jsi napsal hroznou blbost, nic ve zlém. Vám začal hokej papírově upadat na všech úrovních, což se projevilo na nároďáku. Což jestli se tady dělo, tak v minimální míře. Nejlépe to asi ilustruje úroveň domácích soutěži. Naopak ten tým co jsme tam letos poslali je papírově velmi dobrý, bohužel Pešán je spíš manažer než turnajový trenér a aktuálně působí jako Hadamczik pro chudé.
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|



Ale dneska už jde koukám fakt rozmáznout úplně všechno.