Na Poldu mám krásný vzpomínky někdy do 4, pak už mi bylo za tvůrce opravdu stydno. IMHO tenhle projekt nemůže dopadnout dobře, i první díly tahá nostalgie a hlavně dabing, hry jako takové asi nepatří mezi nejpovedenější.
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|




