A k té dvojce, jo, to bylo něco tehdá. Ale ty debilní znovu se respawnující outposty. Ježis marja.
Crysis potřebuju i Warhead. To bylo pošušňáníčko.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|
). Co si ale myslím že by remake zasloužilo, by byl Far Cry 2. Ta hra je odsuzovaná (a velmi oprávněně) za mnoho věcí, navíc trpí "hnědým filtrem", ale bylo by zajímavé si ji zahrát v "dnešním hávu" a s rebalancingem mechanik (ono by to mohlo být takové dark souls with guns, kdyby to jako celek fungovalo, místo pouhé, levné a všudypřítomné frustrace).
)