Příběh se profláknul strašně rychle (jako jo, super) a tak mi zůstalo jen to debilní ovládání. A kvůli tomu jsem se nikdy nedostal z Tarisu. Strašná nuda.
Chtěl bych nějaký pokračování strategií.
Warcraft
Battle for Middle-earth
Empire at War
Stronghold
Klidně i nějakou čtvrtou MAFII (dvojka mě furt bavila, na trojku jsem úplně zapomněl, že byla

)


