Momentálně jediná MP hra, kterou hraju aktivně cca necelý dva roky. Vrací mě totiž do mládí, kdy jsem u CoD 2 strávil nespočet hodin a furt mne to baví. Servery jsou stále plný, zápas se ti načte během vteřiny, mapy mne baví a díky tomu, že mě to baví takhle hodně, tak se nějak ani nehrnu do koupě MW 2019 (kvůli MP).
Takže jo, jdi do toho.
reaguje na:
dreamy
|
reagují:
dreamy
|
reagovat
|
)
