reaguje na:
Sotero
Pokud myslíš na MovieZone, tak tady není možné napsat recenzi. Můžeš svůj text umístit do diskuzí pod recenze těch filmů. Ale prosím pěkně s rozmyslem. Není to tu CSFD :)
|
reagují:
Sotero
|
reagovat
|




ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu