reaguje na:
AndyKaufman
Co Star Wars... Dneska pojedou děcka po Marvelu jak po slepice po flusu
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|



Viděl někdo něco? Moc mě zajímá Amerikánka jen nevím z kterého prostředí si jí pustit