Jeste jednou kudos smerem MKubalikove, ktera ma ty nejlepsi informace...
Info je takove, ze se penizky budou scitat v pondeli. Takze nejenom, ze je mozne posilat jeste dnes. Bude to mozne i o vikendu :)
Dekujeme!
reaguje na:
JAGODA
|
reagují:
JAGODA
|
reagovat
|

