reaguje na:
DarkSith
Njn, tak to je pak o tom pochopeni, ze tim ublizuji nejvic sami sobe... Pokud toho jsou schopni. Coz v mnoha pripadech nejsou. Asi ve vetsine holt. Pak je ale strasne detinske ukazovat na vladu a schovavat se za ne. Takovy to "ja bych delal tohle a tamto, ale kvuli nich nedelam". No lol. Proste maji byt pokuty, a ted by melo byt o neco snazsi ty lidi vyhmatnout, plus masove, pravidelne a povinne testovani v zamestnani. Pamatuji, ze jak prisla druha vlna a lockdown v tom zari / rijnu, tak napriklad ve vsech krajich klesl pohyb, jen v Moravskoslezskem oproti normalu vzrostl a tady tohle omezeni by tomu melo zabranit, coz je naprosto rozumne a adekvatni.
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|



